Sennik Łabędź - SennikOnline.pl

Sennik Łabędź

Nasze interpretacje snu Łabędź sprawdzają się w 63%

Znaczenie snu Łabędź

  7 10
 • Interpretacja:

  Łabędź: Jesteś przekonany o swym zgrabnym wyglądzie i żą­dasz za to uznania.
  Łabędź, biały: Twoje perspektywy na przyszłość są pełne nadziei.
  Łabędź, czarny: Uwaga, zagraża ci choroba lub inne nie­szczęście.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 67% Nie 33%

 • Interpretacja:

  Szczęśliwy powrót z dalekiej podróży; Biały - radość i bogactwo lub dobre widoki na przyszłość; Dla kobiety - szczęśliwe pożycie małżeńskie; Czarny - kłopoty domowe lub niedozwolone przyjemności będą przyczyną kłopotów i strat; Pływający - udane życie uczuciowe; W locie - duże wpływy finansowe lub spełnienie nadziei; Śpiewający - śmierć; Martwy - kłopoty i zmartwienia lub niezadowolenie w życiu prywatnym.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 78% Nie 22%

 • Interpretacja:

  szczęśliwy powrót z dalekiej podróży

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  Łabędź - Domeną łabędzia jest jednocześnie woda i przestworza, więc łabędź często symbolizuje duszę. Pieśń umierającego łabędzia słyszy poeta, dla którego ptak ten oznacza samotność i spokój. W mitach przemiana ludzi i bóstw w łabędzie wyobraża oczyszczenie ducha. Łabędź może symbolizować także miłost­kę, zgodnie z mitem o Ledzie.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 40% Nie 60%

15 5

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Teresa (Gość) 22 listopada 2015

  Labadz

  Mojemu synowi sni się , ze ktos przejechal na smierc białego Labedzia ?
  A pare miesięcy wcześniej sni mu się , ze na stawie ktoś zabija dwa Labedzie ?

 2. jojozwz (Gość) 22 marca 2014

  Złe białe łabędzie

  3 dni pod rząd miałam sen z tą samą fabułą; Było bardzo dużo białych ZŁYCH łabędzi, takich wściekłych i one atakowały parę czarnych DOBRYCH łabędzi. Były dla nich bezlitosne i okrutne. A te czarne to był samiec i samica i samiec obejmował skrzydłami swoją partnerkę i on dostałam obrażenia by ją chronić. Co to znaczy?

 3. delicja13 (Gość) 31 sierpnia 2013

  łabądz ze snu

  łabędzi który stał obok mnie i zaczął mnie gonić,miał złamany dziób co to oznacza..?

 4. lato1 13 stycznia 2013

  Strzały z karabinu.

  Młoda ,ładna dziewczyna, blondynka, ubrana w białą spódniczkę i czerwony żakiet oderwała się od grupy ludzi i zaczęła strzelać z broni. ja stałam trochę dalej z boku za drewnianą ubikacją, i kryłam się, żeby mnie nie trafiła kula.Strzelała tak jak z broni maszynowej.Strzały padały półkolem

 5. lato1 12 stycznia 2013

  łabędż

  Widziałam młodego jeszcze żółtego łabędzia, on tak otrząsnął się i zrobił się większy i bielszy. Wyglądał radośnie. Pomyślałam, że wezmę go na działkę żeby mógł przezimować.
  Zastanawiałam się, czym go karmić.

 6. Lilalou (Gość) 3 stycznia 2013

  ,Łabędzie

  Śniło mi się że szukałam czegoś w mieście, w nicy.Dookoła pustka a ja w pewnym momęcie transportowałam dwa łabędzie.Nie wiem dlaczego ale miałąm przymus ukrycia ich,przenosiłam je z miejsca na miejsce .W pewnym momęcie wiedziałam że musze iść w kierunku wody ale nie było jej w pobliżu więc weszłam do jednego z domów, w łazience otworzyłam białe torby, płócienne a łabędzie były matrwe.Nie mogłam ich "przywrócić".Ogarnęła mnie straszna bezradnośc,strach.Obudziłam się ale one zostały mi w pamięci.

 7. Zuuz (Gość) 11 listopada 2012

  łabędzie

  śniło mi się, że oglądałam przedstawienie, jednak jeden z aktorów nie dotarł i musiałam go zastąpić. grałam właśnie łabędzia, jeden z aktorów śpiewał, patrząc na mnie, nagle ktoś krzyknął i się obudziłam.

 8. paulina2303 (Gość) 12 października 2012

  biały laabędź

  Śniło mi się, że byłam na jakichś podmokłych łąkach spotkałam białe łabędzie. jeden z nich dał się mi pogłaskać i wszedł mi na ramię. byłam zachwycona, a kiedy chciałam już odejść i żeby zszedł, zaczął się mnie mocno trzymać i mnie udrapnął. co to może oznaczać?

 9. Angelica Fall (Gość) 13 czerwca 2012

  Łabędź

  Śniło mi się, że szłam po szosie i nagle nad moją głową przeleciał łabędź. Przyfrunął do mnie i krzyknął tak rozdzierająco, że się obudziłam.

 10. madzia (Gość) 9 kwietnia 2012

  śmierc łabędzia

  Patrzę na pikującego w dół z wieży ptaka to łabędż.wiem,że popełnia samobójstwo.Biegnę do niego.Nie ma go na dole.szukam go, znajduę go leżącego przy drzewie a innym ptakiem

 11. ja (Gość) 15 października 2011

  gadające łabędzie

  Dzisiaj śniło mi się, że byłem z moja siostrą w ośrodku wypoczynkowym. Było dużo ludzi, pływali łódkami po rzece. Wkoło było dużo białych łabędzi. Ludzie karmili je. Gdy chleb się skończył łabędzie zaczęły krzyczeć na tych ludzi aby dali im jeść, były zdenerwowane. W pewnym momencie jakiś mężczyzna rzucił w moją stronę kawałek chleba i łabędzie się dziwnie na mnie spojrzały.

 12. edyta (Gość) 28 kwietnia 2011

  łabedzie

  śniło mi sie raz że kolezanka dała mi gwizdek i mówiła abym nie dzwonila na darmo bo jak zadzwonie to przylecą łabedzie aby mi pomóc jak bedzie cos sie złego działo , nie wzielam tego na powaznie i dzwinilam sobie z tego gzwizdka 2 x i przyleciłały 2 , widziły że nic sie nie dzieje i odleciały . Byłam zdziwiona tym zjawiskiem ( w snie panował półmrok) wiec znowu zadzwinilam kolejny raz i pojawily sie łabedzie otaczające niebo (były tylko 2) wiec powtórzyłam to kolejny raz i przyleciały ich chyba z 16 osiadły na dachu i widac było ze były zdenerwowane (chciały mnie podziobać) nie pamietam dokładnie ale chyba jeden z nich sie zmienił w człowieka i był strasznie na mnie zły i powiedzial mi że przesadziłam i że miały mnie bronic ale jak mam sobie robic żary z powaznej sytuacji one już mi nie pomoga i pamietam ze wtedy zaczeło sie dziac dziwne rzeczy miałam straszne problemy i poczułam się sama ......................(niestety dalej nie pamietam co sie działo ;///) czy to coś złego ?? ?? ?? ?

 13. ciastkosia 21 stycznia 2011

  dziwny o łabędziach

  jest zima, rzeka zamarzła, widzę stado białych łabędzi.. podchodzę i zaczynam je karmić, potem niszczę lód na rzece i jeden nabądź zaczyna pływać. Łabędzie otaczają mnie i idą ze mną (jeden mnie podskubuje) idę dalej i zaczynamy mijać kilka martwych łabędzi

 14. karasek91 14 stycznia 2011

  Łabędż

  szukałam czegoś w lesie doszłam do stawu gdzie pływały łabędzie o ludzkich twarzach zaprowadziły mnie po stawie do basenu na którym odbywała się łabędzia impreza był tam łabędź z głową byłego chłopaka mojej przyjaciółki Łabędź ten zaczął ze mną tańczyć a potem zaczął smyrać mnie penisem po pochwie i z majtek wyleciała mu sałata potem się obudziłam co to oznacza ?? jestem zaniepokojona pomocy !

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny