Sennik Łabędzie - SennikOnline.pl

Sennik Łabędzie

Nasze interpretacje snu Łabędzie sprawdzają się w 0%

Znaczenie snu Łabędzie

  7 10
 • Interpretacja:

  szczęśliwy powrót z dalekiej podróży

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. gość s (Gość) 27 stycznia 2014

  walczące łabędzie

  Widziałam we śnie dwa walczące ze sobą łabędzie - czarnego i białego. Biły w siebie skrzydłami,chyba jeden został ranny.

 2. Eisuke (Gość) 23 kwietnia 2013

  tskOCHkAYpLVpWxq

  There are many ways to do it, depends on how hands on you want to be.first csohoe a host, you can either go to big guys likeor even csohoe indian providers likeThere you have to select a domain name or url for example mine is prasanthblog.comChoose a small and easy to remember name, try to go local if urls are hard to find. Use your name and your city or india etc. Also put in what you want to do with the url like photos, blog, etc. in the url those will be available. Get a .com but if you can't find a good one go for .in many domains there are still not taken.Then sign up for a hosting package which will run from 1000 4500 Rs per year. Now that your url and hosting part is done lets get to website building part.You can go for pre built templates that you can find on internet where you only have to change images and text. Easy but look ugly.OrUse CMS like , etc. I am using wordpress, most hosting sites offer to install these packages for you.Once you install them just give a user name and password. Using them is as easy as using email. All the hard stuff is done by the package you only have to worry about writing etc.tutorials for all the packages are easy to find. i prefer wordpress because its easy to use. you can change the look of the website by changing themes.OrThere is a third option to do a website in html if you want a simple site that you will not be updating very often.For this you can use many software available like notepad, notepad+, coda, dreamweaver etc. To learn how to code use You can also use free services like blogger, wordpress and pay to get your own domain to your site. This is cheaper if you don't want to go into all the above mentioned stuff.Also checkout they also offer a nice solution to make websites. But its costly at 7000 Rs.I know there is too much information here but making a website is a bit complicated. My advice is to get a free website from , or and use it for month or so. That will get you started into knowing more about making website and how to run them etc. After a month if you think you want to host and design your own website you can start doing it.It will cost you around 3000 5000 Rs for hosting and domain every year are you willing to spend that. Don't expect to make money from your website its a hard thing to do. Putting ads on a site will not get you easy money. Spend only if you are willing to do it everyday for few years.It took me more than seven year to come to this stage, i still don't make enough money on my website to make a profit. It just about pays for the hosting etc. I do it because i am passionate about it, if you are you will have lot of fun doing it and interacting with your users.

 3. nitt (Gość) 9 marca 2012

  łabędzie

  jadę z tatą autem przez most. Po obu stronach po wodzie plywają białe i czarne łabedzie, ja zachwycam sie czarnymi mówie że są piękniejsze od białych. tata się o to wścieka, mówi że czarne są złe..

 4. piotrek9 14 czerwca 2011

  zmarły tata

  śnił mi się mój zmarły dwa lata temu tata sen na jawie wszedł do domu kompletnie pijany mój brat go trzymał i płakał moja mama też płakała nagle tata upadł na podłogę i coś mamrotał pod nosem ja w tym śnie wiedziałem że on nie żyje i to nie możliwe że przyszedł do domu jeszcze pijany gdy leżał na podłodze ja zacząłem się z nim kłócić że on nie żyje już przez 2 lata i co on tu robi on nie miał odwagi spojrzeć mi w twarz zapytałem go jak on żyję to kogo pochowaliśmy nic nie mówił ale mi do głowy przyszło że to sobowtór ojca i na świeżym pomniku musieliśmy wyryć napis N.N ja dalej się z nim kłóciłem i wyzywałem go że zrobił nam taki numer a on nawet się nie spojrzał gdy w śnie dotarło do mnie że on naprawdę żyję nagle spadł śnieg i wiele sąsiadów wyszło na dwór i tańczyło a ja czułem się oszukany i samotny nie wiem co to oznaczało a zazwyczaj jak śni mi się tata to jest zwiastun jakiś kłopotów ale tego snu nie rozumiem i ciągle on mnie dręczy .

 5. mirabelka (Gość) 1 czerwca 2011

  łabędzie

  Z kolei w moim śnie ja z moją siostrą włożyłyśmy jakieś pisklaki do wanny aby nauczyć je pływać, one były jakieś słabe, jakby chore. w każdym bądź razie wydawało nam się że tak trzeba zrobić.... Te pisklaki były szare i trudno nam było określić co to właściwie za zwierzęta? Myślałyśmy że kaczuszki. Wkońcu wstałam za plecaami usłyszałam pisk mojej siostry, odwróciłam się i zobaczyłam ogromnego łabędzia tkwiącego w naszej wannie! oczach mojej siostry zauważyłam strach, ale nie zawróciłam by jej pomóc czy coś. Sen się skończył. Co to?

 6. ciastkosia 21 stycznia 2011

  łabędzie raz

  jest zima, rzeka zamarzła, widzę stado białych łabędzi.. podchodzę i zaczynam je karmić, potem niszczę lód na rzece i jeden nabądź zaczyna pływać. Łabędzie otaczają mnie i idą ze mną (jeden mnie podskubuje) idę dalej i zaczynamy mijać kilka martwych łabędzi

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny