Sennik Lalki - SennikOnline.pl

Sennik Lalki

Nasze interpretacje snu lalki sprawdzają się w 29%

Znaczenie snu lalki

  10 10
 • Interpretacja:

  pusta zabawa  być nią - roztrwonione pieniądze

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 29% Nie 71%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Ada (Gość) 21 stycznia 2016

  lalka porcelanowa

  Na moich osiedlu otworzyli nowy sklep, weszlam do srodka z ciekawosci. Cala ekspozycja to byly lalki porcelanowe, pelno lalek. Ogladalam je i bardzo sie cieszylam, gdyz w dziecinstwie sama takie lalki zbieralam. Wybieralam lalke ktora chce kupic, ale na zadna sie nie zdecydowalam.

 2. Shannon 17 listopada 2012

  Żywe lalki gothic, pociąg i cmentarz

  No więc wraz z moim bratem jechaliśmy pociągiem. Nagle musiałam wyjść do toalety, więc mój brat zaproponował wyjście z pociągu. No i wyszliśmy prosto na ubocze torów. Nie było ani stacji ani niczego. Szliśmy chwilkę, była ładna słoneczna pogoda. Nagle zobaczyliśmy cmentarz, trawa była na nim naprawdę piękna-mocno zielona i nie zniszczona. nagrobki nie były rozmieszczone regularnie, niektóre posągi np. aniołów były mocno przechylone. No więc przeszliśmy przez cmentarz, doszliśmy do jakiejś stacji koło tego cmentarza i widzimy piękny bordowy Szewrolet lub mustang. (Nie jestem pewna-strzelam) W nim siedzi 2 osoby z przodu kierująca-jakby duża lalka w stylu gothic lolita...twarz miała porcelanową ubrana na biało-czarno w stylu lolity gotyckiej. Z tyłu chyba siedział jej brat, tyle, że on już w ogóle sie nie ruszał-miał blond loczki, porcelanową twarz i był ubrany również w stylu japońskiego gotyku. Potem poszliśmy na tą stację aby skorzystać z toalety trzeba było zapłacić i staliśmy chwile w kolejce bo cały czas ktos się wpychał. Patrzymy-a tu oni to chyba było rodzeństwo..weszli z jakimś starym człowiekiem, mozliwe że ich ojciec lub dziadek. Ten chłopak trzymał go pod ramię, on był naprawdę stary, sam chyba by nie był w stanie dojść. Dziewczyna zaczęła rozmawiać z panem który pobierał opłaty byłam nią zafascynowana. Była naprawdę pieknie ubrana! falbanki, kokardki itp...jak z jakiegoś filmu..Zauważyłam że jak mówiła jej porcelanowa twarz się ruszała...jakby oboje z jej bratem byli po prostu japońskimi żywymi lalkami..Potem wyszliśmy i wsiedliśmy z powrotem do pociągu. Cały czas się czymś martwiłam i czułam się w nim nie swoją. Zwłaszcza, że mój brat potem zniknął i w pociągu zastałam babcie z którą jestem pokłócona strasznie. Martwiłam się z powodu mojej nieszczęśliwej miłości, jak i przyjaciół...po prostu wszystko to, co trapi mnie w realnym życiu. Nie mogłam również dojechać ...strasznie długo ta podróż trwała, było słonecznie ale strasznie duszno i gorąco...potem obudziłam się. CO ten sen mógł oznaczać?

 3. Wexwex11 (Gość) 14 lipca 2012

  Klątwa Lalki

  Byłam w domu i znalazłam dziwną starą, makabrycznie wyglądającą lalkę i gdy ją zauważyłam ona poruszyła się i zniknęła. następnie przez cały sen uciekałam przed nią a ona i tak mnie znajdowała i chciała mnie zabić. Co dziwne, mimo, że uciekałam, nie bałam się jej.

 4. fantastyczna123 18 kwietnia 2011

  lalki

  Śniło mi się że chodziłam z takim chłopakiem z mojej klasy.On jest najładniejszy z naszej klasy.Pamiętam że w tym śnie byłam w domu potem chciałam iść na basen.W drodze zobaczyłam jakiś tam dziwnych robotników .Robili zeza i tam różne dziwne miny.W drodze na basen spotkałam moją koleżanke Oliwie.Ona mówiła że ci robotnicy są chorzy i muszą tak robić.Na basenie widziałam mojego chłopaka.Tylko że on był taki chłodny.Nic do mnie nie mówił.Potem poszłam z drugą moją koleżanką do sklepiku.I tam ktoś mi dał lalki Belli i Edwarda ze Zmierzchu .

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny