Sennik Łańcuchy - SennikOnline.pl

Sennik Łańcuchy

Nasze interpretacje snu Łańcuchy sprawdzają się w 50%

Znaczenie snu Łańcuchy

  9 10
 • Interpretacja:

  Łańcuchy - Łańcuchy mogą mieć pozytywne lub negatywne skojarzenia. Wśród niekorzystnych wyróżnia się niewola, niewolnictwo i więzienie - w stosunku do miejsc, ludzi, zawodów, sytuacji, przekonań, marzeń, uzależnień itp. Dobre skojarzenia to zako­twiczenie, przywiązanie i porozumienie.
  Na płaszczyźnie materialnej łańcuchy ogólnie są symbolem małżeństwa, więzów krwi i braterstwa broni. Na płaszczyźnie duchowej łańcuchy symbolizują małżeństwo nieba i ziemi. Są formą spirali, księżycowego symbolu Bogini Matki i wieczne­go cyklu odnowy.
  Inne znaczenie: ciąg wydarzeń, które są w jakiś sposób po­łączone ze sobą.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. tomek 24 lipca 2011

  wilki

  w okolicy ktorej mieszkaja obecnie moi rodzice a gdzi mieszkalem kilka lat temu ! pomagajac rodzicom zauwazylem jak do sasiada wchodzi gropa wilkow ktore sa oplecione lancuchami ale sa tez wolne i posluszne dwom ludzia ktorzy sa jak sadze zli . wchodza do tego sasiada bija kradna morduja a ja patrze na to wszystko z okna na pietrze . po czym zbirgam zeby ostrzec rodzicow . a w glebi serca to wiem ze oni ida po mnie !! chca mnie zywcem . chca zebym byl ich niewolnikiem.....

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny