Sennik Łapka na myszy - SennikOnline.pl

Sennik Łapka na myszy

Nasze interpretacje snu Łapka na myszy sprawdzają się w 0%

Znaczenie snu Łapka na myszy

  9 10
 • Interpretacja:

  Chcą cie podejść

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Nika917 (Gość) 3 lipca 2011

  Mysz

  W domu zaczęłam szukać małych piłek. Zobaczyłam, że coś szarego kryje się pod szafką. Zajrzałam tam i zobaczyłam tam malutką biało-szarą myszkę. Najpierw stała do mnie tyłem, a potem się odwróciła. Wyglądało jakby coś jadła. Łapki trzymała przy pyszczku.

 2. inka (Gość) 13 kwietnia 2011

  mysz

  znalazlam sie w obcym mieszkaniu i wokol wisza na scianach swiete obrazy nagle leze na lozku a szwagierka stoi nademna i puszcza mi do lozka duze myszy

 3. donia1984 20 marca 2011

  myszy

  Sniło mi się jak myszy biegają po pościeli słyszałam je,Jedna z myszy była blisko ust, przestraszyłam się, bałam sie ze wejdzie mi do ust.

 4. zabcia168 24 lutego 2011

  dziecko i myszy

  Snilo mi sie ze urodzilam dziecko i nie potrafilam sie nim zajac.... pozniej szukalam ciuszkow w szafce a z niej wychodzily myszy!

 5. Mary (Gość) 23 lutego 2011

  Myszy

  Bylam z meżem w kuchni i odkryłam kiło szafek myszy chyba 3. Ale były łaciate: biało-czarne, ładne i czyste. Bardzo mnie zdziwiły, Pomyslałam ze nie wiedziałam że moga byc takie łaciate myszki.Zaraz zaczęły uciekać. Ale mogły biec tylko w naszą strone (sciany) i zaraz były złapane. Sen bardzo krótki chyba jedna wpadła w łapke. Nie widziałam tego, ale wiem że były unieszkodliwione.

 6. Miki (Gość) 23 lutego 2011

  Myszy

  Patrzyłem jak po po mieszkaniu biega mysza ,była ona czarna. Podszedłem do szwki i zaczołem sie ubierac ,zobaczyłem ze lezy tam druga biała.Podniosłem ja i w tej chwili sie obudziłem

 7. metalhead 16 stycznia 2011

  hodowlane myszy

  śniło mi się, że z jakiejs plastikowej klatki uciekły myszki hodowlane. porozbiegały się po całym mieszkaniu a ja próbowałam je złapać.Potem te myszki dalej uciekały,ale trzymały się w grupie,mimo wszystko nie mogłam ich złapać.We śnie towarzyszyło mi uczucie lekkiego niepokoju i wszystko działo się szybko.

 8. Lukas 15 stycznia 2011

  Myszy

  Na początku wyglądało to tak, jakbym przeniósł się w świat gry Grand Theft Auto, wydawało mi się że otacza mnie grafika 3D. Byłem na wysokiej skarpie, klifie. Spojrzałem w dół była tam woda, nie był to ocean raczej bardzo wolno płynąca rzeka. W pewnym momencie skoczyłem w dół, spadałem stosunkowo długo. Wpadłem do wody, po czym wyszedłem na brzeg. Przeniosłem się w tym momencie do jakiegoś miasta, pod klatkę schodową, wszedłem do niej. Ujrzałem kręte schody prowadzące w dół. Zszedłem. Na dole, usłyszałem muzykę i zobaczyłem refleksy od kolorowych świateł, myślałem że to jakaś dyskoteka, ale później zorientowałem się że, pod ścianą stoi łóżko, a pod pierzyną (zaznaczam: pierzyną) jest mój kumpel ze szkoły i dwie koleżanki z których jedna mi się podoba. Podszedłem i zacząłem się z nią obejmować a następnie całować. Po chwili zaczęliśmy tańczyć. Nawet nie wiem kiedy a znowu przeniosłem się w nowe miejsce była to jakaś stodoła lub szopa ze stogami siana. Obok nich koza karmiąca swoim mlekiem dwa króliki. W pewnym momencie zaczęły wybiegać z pod siana stada szarych myszy i w tym momencie sen się urwał... dziwny sen ;/

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny