Sennik Las z leśniczówką - SennikOnline.pl

Sennik Las z leśniczówką

Nasze interpretacje snu las z leśniczówką sprawdzają się w 22%

Znaczenie snu las z leśniczówką

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Niwlas 12 czerwca 2017

  Kręta droga przez las

  Śniło mi się, ze jadę kręta asfaltowa droga. Prowadzę sama samochód w bardzo bujnym i zielonym lesie. Jest to w gruncie rzeczy las liściasty z małym wyjątkiem, gdyż przez cała drogę ciągnie się po prawej stronie głęboki wąwóz w którym rosną wysokie sosny. Bez pośpiechu pokonuje kolejne kilometry drogi ale nie docieram do końca drogi.

 2. jaroMt (Gość) 29 kwietnia 2015

  Nowy temat i już draka

  A czy ktoś próbował podjąć inne działania? Proponujecie raczej podobne podejście, ma ktoś może inne doświadczenia w tej kwestii?

 3. zosiajakos 27 stycznia 2015

  Las

  Byłam z kolega na działce i on musiał cos załatwić. Przeskakiwalismy rowerami przez plotki. Potem uciekalismy przed pajakami

 4. Varun (Gość) 25 kwietnia 2013

  DOfbzWEpWoG

  You have actually ctreaed some excellent points here. I specifically appreciate the way you've been able to stick so much thought into a relatively short post (comparitively) which creates it an thoughtful publish on your subject. In my opinion, you've presented the topic in a quite thorough yet concise manner, that is genuinely useful when someone wants to get the facts without spending too a lot time searching the Internet and sifting out the noise to discover the answers to their questions. I usually get so frustrated with so numerous in the final results inside the major SE's due to the fact they normally seem to mostly be filled with filler content that often isn't extremely sensible. If you don't mind I'm going to add this post and your blog to my delicious favorites so I can share it with my family. I appear forward to coming back to read your future posts as well.

 5. ibizaxd 18 sierpnia 2011

  las

  Śniło mi się, że z obecnym chłopakiem byłam na wycieczce w lesie i nagle jacyś ludzie zaczęli strzelać do nas z łuków, w dodatku ja na ręce miałam dziecko. Potem jechaliśmy jakąś kolejką i w tym śnie wydawało mi się, że mój chłopak chce mnie zabić. Gdy stanęliśmy zobaczyłam wielkiego węża, który syczał i chciał mnie ukąsić, jednak mu się to nie udało. Następnie podszedł do mnie były chłopak i pocałował mnie na oczach obecnego chłopaka. Co to może oznaczać ?

 6. beata1 10 maja 2011

  czarny las

  biegłam z kimś po bardzo ciemnej drodze w środku lasu było prawie czarno w pewnym momencie zobaczyłam jakieś światło ,zagrodę i białego konia.minełam to i biegłam dalej już lekko oświetlonądrogą między jakimiś domami zobaczłam światła samochodu w którym było dwóch mężczyzn schowałam się

 7. ania2559 (Gość) 13 marca 2011

  las

  wszystko zaczęło się w lesie, później siedziałam w czym w rodzaju bunkru z czasów wojny...
  wiem też, że czułam, że grozi m jakieś niebezpieczeństwo którego nie mogłam zidentyfikować...

 8. ags (Gość) 9 marca 2011

  las

  las domek działka rodzina mama ciocia siostra buty podłoga jedzenie samochód wujek sprzedawać las, wyrąbywać las

 9. oryginal95 18 lutego 2011

  las

  byłam w lesie,szlam i widzialam moje kolezanki zakopane jakaś osoba chciała mnie zabić potem przyszła koleżanka z chłopakiem i celowali nożem w tego chłopaka i zamiast w niego to mnie zaczęłam krwawić i biegłam z kolegami żeby zawieźli mnie do szpitala . wsiadlam do samochodu i nie chciał odpalic spojrzalam w rane i znikla . na nastepny dzien bylam na lekcji matematyki i te dwie kolezanki przyszly na lekcje takie blade.

 10. AvG 17 lutego 2011

  autentycznie miałem dzisiaj sen, że stukałem pod nieobecność JW jego partnerkę.
  Uspokajała mnie, że "misio zawsze wraca późno", jednak wychodząc nie mogłem odszukać skarpetek, wtedy wpadła jej koleżanka. Próbowałem się schować, za ścianą w pokoju, jednak zostałem odnaleziony, na co jej koleżanka, powiedziała
  " no nie, znowu, mówiłam Ci byś się uspokoiła ( i tutaj jej imię, nie wiem jakie było i jakie jest w realu)
  Pamiętam, że wybiłem się z posesji i gdzieś w lesie czekałem na 700 coś tam, by wrócić do Warzawy.

 11. Kasia1990 10 lutego 2011

  Straszny las

  Byłam w nocy w lesie z innymi ludźmi, gdzie strzelaliśmy pistoletami blisko głowy. Następnie prowadzili nas do piwnicy ciemniej, gdzie musieliśmy rysować obrazki, które potem zaczynały się palić i był wielki pożar. W tej piwnicy razem ze mną był straszny mężczyzna.

 12. agata49131 7 lutego 2011

  Ciemny las

  Znajduję się w ponurym lesie, mam wrażenie jakby to działo się w przeszłości,
  podczas wojny. Kątem oka zauważam przejeżdżający nieopodal czołg. Błąkam
  się po tym lesie, nie bardzo wiedząc dokąd zmierzam. Następna scena przedstawia
  polanę na środku której znajduje się samochód wojskowy, a wokoło kilku ludzi i parę dzieci. W pewnym momencie okazuje się że owy samochód grozi wybuchem. Dorośli
  nakazują dzieciom jak najszybciej uciekać z polanki. Na koniec jadąc autobusem, w drodze do pracy zjeżdżam w leśną drogę i wychodzę wprost na ten sam ciemny, ponury las.

 13. małaaa (Gość) 2 lutego 2011

  las

  Szłam przez las w nocy. miałam latarke ale nic nie widziałam. było bardzo ciemno. spotkałam moja młodsza siostre. ona miała zaprowadzic mnie do niej do domu. po drodze spotkałysmy jeszcze jedna dziewczynę. bardzo sie bałam. ale te dziewczynki były bardzo odważne.

 14. Hiroki 30 stycznia 2011

  Las

  Byłem w lesie. Zwierzęta uciekały przed burzą. Nietoperze leciały z przyczepionymi żabami. Nagle jakieś dwa stworzonka zaczęły gonić mysz. Zwierzęta gadały. Pobiegłem za nimi. Po drodze napotkałem żółwia. Miał na skorupie dwa kółka : czerwone i niebieskie. Nagle podbiegł do mnie szczekający pies i ugryzł mnie w rękę. Później był już przyjazny.

 15. tusiask (Gość) 27 stycznia 2011

  las

  Jestem w lesie z rodzicami i młodszą siostrą. Nagle ktoś zaczyna nas gonić. Każdy ucieka w inną stronę. Spotykam na skraju lasu moją przyjaciółkę. Wracamy w to miejsce. Widze samochód ,otwarte drzwi,dokładnie poskładane ubrania na ziemi. Zaczynam krzyczeć ,płakać. Pojawia się jakiś mężczyzna ,który nie jest moim ojcem .Mówi "Dlaczego płaczesz córeczko" ?

 16. Edyskaxd (Gość) 27 stycznia 2011

  Las ; p

  Wypadek w lesie , ranny w lesie , pilnowanie rannego , samochód w ciemności , las , gęsty, ciemny las , pomoc

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny