Sennik Lekarz - SennikOnline.pl

Sennik Lekarz

Nasze interpretacje snu lekarz sprawdzają się w 65%

Znaczenie snu lekarz

  9 10
 • Interpretacja:

  Lekarz - Kiedy śni nam się lekarz, oznacza to, że trzeba zdiagnozować duszę, która dąży do podjęcia świadomego działania przez śniącego w celu usunięcia chorobliwych substancji z organizmu i nowego przemyślenia życia.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 74% Nie 26%

 • Interpretacja:

  dobra nadzieja

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 56% Nie 44%

 • Interpretacja:

  Dobra nadzieja lub dużo zdrowia i bogactwo; Być - zbyt chaotyczny sposób bycia lub szybko przemijające choroby i zmartwienia; Badający - okaleczenie lub żądanie pożyczki od Ciebie; Spodziewać się wizyty - poważna choroba; Rozmawiać - przykra choroba lub konflikty w domu; Być operowanym - oznaka rychłego powrotu do zdrowia; Dla zdrowych - ciężka choroba lub wstrząs nerwowy; Podający lek - straty materialne; Przepisywać receptę - zyski i dobry interes; Dla kobiety - frywolne rozrywki; lub zniszczenie urody lub jakieś nadzieje; Patrz też --> Chirurg, Doktor, Operacja, Weterynarz.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  dobra nadzieja  być nim - zmień nieporządny sposób życia

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 42% Nie 58%

15 5

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. akfa (Gość) 1 listopada 2014

  Bylam u lekarek dwóch w jednym gabinecie i stwierdzily ze mam raka piersi i ze za późno przyszłam co to oznacza

 2. miki909 (Gość) 28 października 2014

  lekarz ginekolog

  Snilo mi sie se byłam na wizycie u mojego lekarza ginekologa z moja polroczna corka. Nanpoczatku rozmawialismy on zapisywal moje nazwiska bo juz nie pamital jego. Gdy mialo przesc do badania mnie a potem corki wyszedl z gabinetu inposzedl kopac w ziemi grob. I mowil ze to dla jego pacjetki ktora byla bardzo dobra osoba.

 3. Ania (Gość) 17 października 2014

  pieszczący lekarz

  śniło mi się, że mój znajomy lekarz rodzinny(mój kolega) pieścił mnie i było mi przyjemnie a obok przechodziła jego żona i zimnym wzrokiem na nas patrzyła

 4. glasja (Gość) 24 maja 2014

  lekarz psychopata

  Lekarz był stary miał maskę na twarzy, wystające długie blond włosy, duże błękitne oczy.Ubrany był w taki stary kitel, a ja leżałam w takim starym szpitalu. Lekarz ten robił jakieś modyfikacje i prowadził testy na ludziach. Uciekałam ze szpitala a on trzymając w obu dłoniach skalpele biegł za mną i patrzył tymi oczami. To straszne, bo już którąś noc z rzędu śni mi się blondyn z blekitnymi oczami, pod różnymi wcieleniami.

 5. unreal (Gość) 19 maja 2013

  wizyta u lekarza

  Śniło mi się, że byłam u lekarza na USG, gabinet był duży, biały i było w nim tylko łożko lekarskie i biurko i fotel. (w rzeczywistości, musze pójść ale dopiero pod koniec tygodnia ze względu na bóle brzucha itd., pani podejrzewa u mnie tarczyce lub torbiele). Pamiętam, że z nim rozmawiałam a potem miałam w rękach stare wyniki a on spojrzał na nie i powiedział, że mam guza i zaczął się śmiać, gdy spytałam dlaczego odpowiedział, że tak po prostu myślał i to go bawi. Potem nie pamiętam dokładnie dlaczego uderzył w ścianę i za nią były jakieś dzieci i głośno krzyczały. Co może oznaczać taki sen?

 6. Polka (Gość) 30 grudnia 2012

  Znajomy lekarz

  Jestem w pewnym znanym szpitalu.Idę korytarzem przez oddział kardiologi i na końcu tego korytarzu stoi znajomy lekarz.I tu sen się urywa.

 7. Martynka (Gość) 20 listopada 2011

  Randka z lekarzem

  Śniło mi się, że przyjechał do mnie lekarz w celu opatrzenia moich pleców. Miałam na nich tak jakby oparzenie, schodziła mi z nich skóra. Opatrzył mnie, rozmawialiśmy, a na koniec spytał o mój numer, Po czym umówliismy sie na randkę.

  Na tym niestety sen się zakończył.

 8. filcia23 (Gość) 19 września 2011

  u lekarza

  śniło mi się że byłem z moja dziewczyna u lekarza ginekologa i ta kobieta oglądała brzuch mojej dziewczyny i powiedziała troche urósł ci ten brzuch a ja powiedziałem, tak tak

 9. ania (Gość) 19 maja 2011

  lekarz

  szłam pieszo do fryzjera, daleko, tam była jakaś impreza i wracałam , nagle znalazłam się w szpitalu psychiatrycznym przed drzwiami i chciałam wyjść, z pokoju obok gdzie było wielu lekarzy i pielęgniarek wyszła pielęgniarka aby mi otworzyć, zapytała jak się nazywam, odpowiedziałam, ona na to, że z nimi jest lekarz co się tak nazywa i to był mój kuzyn

 10. gość (Gość) 8 stycznia 2011

  winda

  śniło mi się,że jestem w dużym wieżowcu,ze znajomymi i ze wnosimy tam kartonowe pudełka a potem jedziemy winda w dół,I j pierwsza wsiadam do windy i okazuje się ze jest tam pusty szyb i ja spadam w dół, czuję tylko jak uporczywie trzymam się rękami drzwi. Było to straszne ale dalsza częśc jest taka ze mimo tego przeżyłam i nic mi sie nie stało.

 11. aneta (Gość) 30 listopada 2010

  ciąża

  śniło mi się,że byłam w ciąży i miałam urodzić ale niestety lekarz powiedział,ze to jeszcze za wcześnie i mam zrobić wszystkie badania a ja nie maiłam pieniędzy.co to oznacza?

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny