Sennik Lew - SennikOnline.pl

Sennik Lew

Nasze interpretacje snu lew sprawdzają się w 54%

Znaczenie snu lew

  10 10
 • Interpretacja:

  dobrobyt zdobyty własną siłą  być ściganym - popaść w niełaskę

  zabić go - zwycięstwo

  skóra lwa - bogactwo

  ryczący - niebezpieczeństwo

  w klatce - pokonany nieprzyjaciel

  obłaskawiony - nowy przyjaciel

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 61% Nie 39%

 • Interpretacja:

  dobrobyt zdobyty własne siłę

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 60% Nie 40%

 • Interpretacja:

  Lew - W starożytnych tłumaczeniach snów traktowany jako sym­bol pierwotnej siły, podobnie jak słońce. Jest oznaką niepohamowanej energii duszy. Kiedy ludziom śni się lew jako wyniosły król pustyni, oznacza to, że niełatwo im coś na­rzucić. Idą oni przez życie prosto, nie patrząc ani w lewo, ani w prawo. Wiele im się udaje, często jednak pogardzają innymi i są trudni we współżyciu. Lew szykujący się do skoku na śniącego oznacza zagrożenie ze strony takiej wła­śnie osobowości.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 46% Nie 54%

 • Interpretacja:

  Lwy, w klatce: Twoi przeciwnicy nie mają powodu do ra­dości.
  Lwy, w towarzystwie tubylców: Będziesz świadkiem obu­rzającej podłości.
  Lwy, z młodymi: Wyrządzisz sobie jakąś szkodę.
  Lwy, zabić: Ludzie będą chwalić twoje bohaterstwo.
  Lwy, zamknąć: Kłopoty nie mają końca.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 43% Nie 57%

 • Interpretacja:

  Dobrobyt osiągnięty własną siłą lub wielka siła duchowa lub uzyskanie wysokiego stanowiska lub posłuchanie u jakiejś znakomitej osoby; Dla młodej kobiety - mąż o szlachetnym charakterze i miłym usposobieniu; Dla młodego mężczyzny - dobra i zaradna gospodyni; Ujarzmić - odniesiesz sukcesy w każdej dziedzinie; Atakujący - możesz popaść w niełaskę; Pokona Cię - pokonają Cię wrogowie; Zabić - zwycięstwo nad wrogami; Bronić przed nim dzieci - wrogowie dążą do Twojej zguby; W klatce - nieprzyjaciel pokonany lub wybrnięcie z kłopotów lub sukces w interesach; Młode - nowe przedsięwzięcia przyniosą zysk; Dla kobiety - fascynujące przygody miłosne; Strach przed nim - możesz obrazić wysoko postawioną osobę; Jechać na nim - jakaś duża protekcja lub oznaka odwagi i wytrwałości; Jeść mięso z lwa - zaszczyty i godności; Skóra - bogactwo i szczęście; Biegnący - rozstrój nerwowy lub ciężka choroba; Śpiący - szczęście rodzinne; Ryk lwa - nadchodzi okazja i trzeba z niej skorzystać lub nieoczekiwany awans.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 46% Nie 54%

18 6

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Maria (Gość) 19 kwietnia 2016

  Lwy atakujące innych ludzi ....

  W moim śnie lwy atakowały ludzi,było ich 7 -9 sztuk .... atakowały i robiły krzywdę ludziom bez powodu ...nie były głodne ....tak jak oswojony kot bawi się złapaną myszą ...i meczy ją aż zamęczy ....potem zagryza i zostawia ,nie je jej,nie musi jeść ,nie jest głodny ,jedzenie ma od gospodyni ... w moim śnie to lwy,potężne lwy tak bawiły się z ludźmi ...ja byłam w domu,bezpieczna,byłam obserwatorem...nie byłam sama ...byłam z moimi bliskimi ...to znacz w moim śnie to byli moi bliscy,w w realu tych osób jeszcze nie spotkałam ...myślałam wtwdy że należy przeczekać ten czas....a będzie ok...i tak też zamierzałam tak zrobić

 2. Leszek (Gość) 25 października 2014

  Chyba pozytywny sen?!

  .Śniło mi się że szedłem z małym lwiątkiem na smyczy- tak jak z pitbullem przez część miasta, w której mieszkają osoby nie przepadające za mną, następnie ich pogoniłem z tym kociakiem. Chyba dobry sen bo obudziłem się wypoczęty, z dobrym humorem.

 3. Aguszek (Gość) 24 kwietnia 2014

  Lwy

  Śniło mi się że leżałam na łóżku i przyszedł do mnie lew , łasił się i pilnował mnie , był w stosunku do mnie czuły . Potem przyszedł drugi lew , czarny , silniejszy . Tamten lew uciekł , czarny lew podszedł do mnie ale się tak nie łasił jak tamten tylko normalnie się obok mnie położył a po chwili popchnął mnie łapami i wpadłam do klatki która się zamknęła . Potem już się obudziłam

 4. Zosia (Gość) 7 stycznia 2014

  lew

  Lew z mojego snu robił długą kupę na tle pola zboża , ja miałam ją posprzątać. jak się coś szczególnego wydarzy , to opiszę. Powinni wszyscy opisać wydarzenia po śnie żeby wyjaśnić sen.

 5. aneta (Gość) 28 października 2013

  lew mnie obejmowal i kazal sie glaskac

  Snilo mi sie ze poszlam do znajomych i przyszedl do mnie lew duz,dorodny, lew i po prostu mnie objal i chcial zebym go glaskala, tak mocno mnie sciskal ze bylo nie mozliwoscia sie wydostac wiec go glaskalam z obawa ze moze mnie pozrec wiedzac doskonale ze nie moge mu pokazac ze sie go boje bo moze mnie skonsumowac wiec go ciagle glaskalam a on wydawal sie zadowolony i chcial zdecydowanie abym to byla ja a nie ktos inny. Zapytalam wlascicielki owego lwa czy to jest bezpieczne a ona sama nie wiedziala co mi odpowiedziec dala mi do zrozumienia ze on nie jest szkodliowy i ze skoro mnie wybral do glaskania to mam go glaskac no i sie obudzilam....
  No i co ja mam myslec o ty snie?

 6. staś (Gość) 27 czerwca 2013

  lew

  Szedłem skrajem pięknej, rajskiej łąki a środkiem tej łąki szła moja mama, była młoda. Nagle z zarośli zaatakował ją lew. Dwa razy chwycił ją i szarpną w górę, tak jakby za warkocz który się urwał a Ona wpadła do małego jeziorka albo oczka wodnego.

 7. hidetka (Gość) 9 lutego 2013

  lew

  Śniło mi się, że widzę na ulicy siedzącego jakby na chodniku, ale na trawie między krzewami jak to są przy ulicach, lwa ogromnego z przyciemnioną grzywą, siedział prosto jak sfinks przodem do jezdni. Był niby spokojny, patrzył na jezdnię, głowę miał wysoko ułożoną a ja patrzyłam na niego z lękiem i bałam się, że wstanie i przyjdzie do mnie. Byłam między budynkami. Znalazłam się w jakimś mieszkaniu i sprawdzałam drzwi czy są dobrze zamknięte. prosiłam, nie wiem kogo, bo nikogo nie widziałam, żeby zawiadomić zoo, to przyjadą i go zabiorą. Potem znowu byłam na ulicy i tak szłam, że ciągle wypatrywałam, czy ten lew znowu mnie nie znajdzie. Bałam się bardzo. Znowu go widziałam jak gdzieś przechodził pustymi ulicami i zbliżał się, to znowu znikał. Ja nie wiedziałam co zrobić, żeby uniknąć spotkania. Obudziłam się, w momencie kiedy go zobaczyłam z bliska, ale nic więcej nie pamiętam. Pierwsza myśl po przebudzeniu była, że chyba będę chora, czułam strach było mi ciężko w okolicy klatki piersiowej. Ogólnie czułam się źle. Przez cały dzień widziałam tego lwa siedzącego ze snu.

 8. Andromeda (Gość) 21 grudnia 2012

  Stado lwów

  Śniło mi sie że przed moim domem , za ogrodzeniem po drugiej stronie ulicy wylegiwało sie duże stado lwów. Później te lwy znalazły sie pod moim balkonem. Rzuciłam dużą kość jednemu z nich i ten lew zamienił sie w kobiete.
  Co to może oznaczać?

 9. LWOJAD (Gość) 28 stycznia 2012

  POLOWANIE NA LWY

  śniło mi się że polowałem na zbiegłe lwy , udało mi się dorwać 2 ale zostaly oskórowane i je zjedliśmy,i przez reszte snu polowałem na inne lwy

 10. Eve (Gość) 4 grudnia 2011

  Lew nie do końca oswojony

  Lew stał na mniej więcej metrowym pagórku, który z przodu przypominał klif, tyle, że w dużym pomniejszeniu. Ja stałam przy tym pagórku i...mówiłam do niego, zadzierając głowę, jednocześnie drapałam go za uchem. Raz zaryczał, ale to też mnie nie przestraszyło. Wydawał się zupełni niegroźny, nie odczuwałam strachu...póki przechodzący ludzie nie zapytali mnie 'nie boi się pani?'. Kiedy tylko poczułam strach, z prawie oswojonego zamienił się w niebezpiecznego drapieżnika, zeskoczył z pagórka i pochylił się nad moją szyją, otworzył paszczę patrząc na mnie dziwnie (jakby był na wyższym poziomie intelektualnym niż mogą być lwy) i wtedy się obudziłam.

 11. mac1970 (Gość) 22 listopada 2011

  akacje i lwy

  Śniło mi się, że jechałem z żoną samochodem przez wspaniały las w którym rosły dwie lub trzy wielkie akacje. Były piękne i ogromne a otaczający je las był spokojny i majestatyczny. W pewnym momencie spostrzegłem na jednej z akacji lwicę i powoli zacząłem się wycofywać i w tym samym momencie dostrzegłem na drugiej akacji lwa. Zwierzęta nic nie robiły tylko obserwowały nas. Wsiedliśmy do samochodu pospiesznie jednak lwy nawet się nie ruszyły. Ciekawym było również to, że we śnie pojawiły się jeszcze dwie osoby które znam ale nie są to bliscy znajomi. Oni byli zupełnie spokojni tak jakby lwy nie robiły na nich żadnego wrażenia. Co to wszystko może znaczyć?

 12. giovanna 25 marca 2011

  Wilki, lwy, baran i pies

  Śniło mi się, że ukrywałam się przed stadem wilków, które jednak wkrótce uciekły na widok nadbiegających lwów. Wszystkie te zwierzęta (wilki i lwy) pędziły gdzieś przed siebie. Na koniec przybiegł biały baran. Zatrzymał się i zaczął mi uważnie przyglądać. Uwiązałam go, aby ochronić go przed wilkami i lwami, a on wkrótce okazał się być czarnym psem.

 13. kasada71 (Gość) 28 grudnia 2010

  lew

  ogladalem mecz pilki noznej w trakcie ktorego pilkarze byly atakowane przez lwy, a na koniec mego snu widzialem jak zjadal pilkarza no i przebudzilem sie

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny