Sennik Lina - SennikOnline.pl

Sennik Lina

Nasze interpretacje snu lina sprawdzają się w 100%

Znaczenie snu lina

  9 10
 • Interpretacja:

  Lina, być przy niej: Poważają cię.
  Lina, chodzić po niej: Twoje szczęście jest kruche jak szkło.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

 • Interpretacja: Baśki

  Lina - Taniec na linie to przedsięwzięcie niełatwe w realizacji. Upadek wskazuje rezygnację z projektu, który może spo­wodować nierozwiązywalne konflikty. Przywiązanie gdzie­kolwiek liny to życzenie trwałego związku. Przywiązanie śniącego przez kogoś można tłumaczyć podporządkowa­niem w istniejącym związku.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak Nie

 • Interpretacja:

  Niebezpieczeństwo, zdrada lub poplątane i skomplikowane sprawy lub niepewne zaloty; Produkować - trudności w poprawie sytuacji materialnej; Wspinać się - błędne drogi i decyzje w interesach lub pokonanie wrogów; Wiązać - skrzywdzisz innych lub nowe stanowisko; Skakać przez nią - samolubstwo i arogancja do otoczenia; Inni - sprawisz niespodziankę dla znajomych lub ekscytująca wycieczka lub rozrywka; Przydeptać - będziesz życzliwy i miły; Przecinać - pokonanie trudności i przeszkód lub pokonanie wrogów; Zrzucić z okna aby ktoś się do Ciebie dostał - nie całkiem czyste sprawy lub przyjemność i korzyść; Dla młodej dziewczyny - przestroga przed nieprzyzwoitymi uciechami; Ty związany - ulegniesz urokom miłości; Schodzić po niej - niespodziewane rozczarowania; Chodzić po linie - ryzykowne spekulacje lub sukces; Inni - sukcesy dzięki radom innych.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak Nie

 • Interpretacja:

  niebezpieczeństwo  wspinać się - błędna droga

  wiązać - skrzywdzisz innych

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak Nie

15 5

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Maciek (Gość) 10 maja 2019

  Wspinałem się na linie

  Za skarpą było piekne pole ,jednak zeby tam dotrzeć trzeba było przejść kilometry, jedynym rozwiązaniem było wspięcie się po linie. Kiedy to zaczelem robić moj ojciec który umarł kilka miesiecy temu ze złością przeciął mi ta linę , miałem o to wielki żal i ze łzami wówczas się obudziłem .

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny