Sennik Łódka - SennikOnline.pl

Sennik Łódka

Nasze interpretacje snu Łódka sprawdzają się w 58%

Znaczenie snu Łódka

  8 10
 • Interpretacja:

  wabi cię nowa miłostka

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. delfin (Gość) 25 grudnia 2013

  latajaca lodka

  Widzialam, jak w powietrzu wolno porusza sie nieduza, ale dobrze wygladajaca lodz, zaczela troche sie znizac, jak samolot schodzacy do ladowania.

 2. Treenity (Gość) 16 września 2011

  Latające łódki

  Sen był dużo dłuższy, ale najwyraźniej pamiętam taki oto fragment:
  Jestem w mieście położonym dość wysoko. Mury tego miasta są pofalowane. Zachowuję się jak osoba na wycieczce – spaceruję, zwiedzam… Nie wiem skąd pojawia się pomysł na wyprawę łódką. Rzecz w tym, że nie jest to zwykła wyprawa. Łódka jest dmuchana, koloru ciemnozielonego, z czerwonym pasmem na prawej burcie. Nie ma wioseł, ale nie są one potrzebne, ponieważ nie ma być zwodowana. Wsiadam do łódki i… zaczynam lecieć. Rozpościera się przede mną piękny widok – bujne lasy różowawe niebo. Lecę nią stopniowo obniżając swój lot, po czy dostaję informację, że kiedy już zbliżę się do linii drzew (wysokich sosen i sekwoi) powinnam otworzyć spadochron. Otwieram spadochron przymocowany do łódki i zachwycając się tymi wszystkimi widokami ląduję na plaży. Przede mną jest morze/ocean, widzę, że fale są duże, ale nie mogę się doczekać, żeby wejść do tej wody. Wtedy budzik zrobił swoje. W ogóle cały ten sen był piękny, czułam się bezpiecznie w każdym jego momencie i nie mogłam się doczekać kolejnych wrażeń. Jeśli przychodzi Wam coś do głowy jeśli chodzi o interpretację, to będę wdzięczna ;-)

 3. e101 4 czerwca 2011

  tonąca łódka

  śniło mi się że byłam na jakimś festynie, koncercie przy miejscu gdzie się to odbywało była rzeka przechodziłam z siostrą cioteczną na 2 stornę żeby iść potańczyć i nagle znalazłam się na bardzo małej łódce a obok mnie na innej stali moi rodzice, mówili coś do mnie bałam się strasznie, że utonie ponieważ bardzo się chwiała nagle łódka wciągnęła mnie do wody.

 4. faraon1379 (Gość) 14 stycznia 2011

  robiłam ciasto, łódki

  śniło mi się, że spacerowałam z moim chłopakiem i najpierw zobaczyliśmy, że jakieś kobiety noszą z domu wodę dla mężczyzny, który stał obok samochodu (wiedziałam we śnie, że na ulicy tylko nieliczni mają wodę ) - dotknęłam tej wody, była ciepła. Na ulicy zobaczyłam wielką łódkę, bardziej arkę, która "płynęła" po suchej ulicy. Chciałam iść szybko do domu po aparat i zrobić zdjęcię. Podchodząć do domu zobaczyłam, że tato z moim byłym szefem i jakimiś kolegami przygotowali wielki ponton, który oparli o bramkę. Nikt nic nie mówił, ale wiedziałam,że ma być powódź. Później siedziałam ze swoim chłopakiem w moim pokoju, on miał miskę ze wszystkimi składnikami do ciasta i zaczynał robić ciasto...

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny