Sennik Łódź - SennikOnline.pl

Sennik Łódź

Nasze interpretacje snu Łódź sprawdzają się w 55%

Znaczenie snu Łódź

  10 10
 • Interpretacja: Baśki

  Łódź - Płynąć łodzią po spokojnej wodzie oznacza na jawie spo­kojniejszą jazdę stateczkiem życia. Sterowanie łodzią na wzburzonych wodach to pośpiech i niezrównoważenie. Puszczenie łodzi w nieznane świadczy o niewiedzy śniące­go, jak układają się jego sprawy.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 63% Nie 37%

 • Interpretacja:

  wieści z daleka

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 75% Nie 25%

 • Interpretacja:

  Grozi Ci niebezpieczeństwo; Wiosłowa - radość i przyjemność w towarzystwie wesołych ludzi; Przebywać w niej - poniesiesz straty finansowe z powodu wdania się w niebezpieczne przedsięwzięcia; Pływać po spokojnych wodach - zmiana miejsca zamieszkania lub zajęcia lub powodzenie w pracy zawodowej lub szczęśliwe małżeństwo; Pływać po wzburzonej wodzie - grożą Ci zmartwienia i kłopoty lub niekorzystne zmiany w życiu; Pływać na spokojnej rzece - wesołość; Na mętnej - złe zamiary wobec Ciebie; Przebywać w niej - wiele łask i korzyści majątkowych; Widzieć siebie w - zwiastun życia wypełnionego walką, łaską, trudami oraz kłopotami i zmartwieniami w rodzinie; Wypaść - groźne niebezpieczeństwo; Płynąć - niewierność; Rozbita - grozi Ci niebezpieczeństwo; Tonąca - zerwane zaręczyny lub kontrakt; Ratunkowa - próba wyrwania się z trudnej sytuacji lub uniknięcie zagrażających kłopotów; Tonąca ratunkowa - fałszywi przyjaciele będą powodem zmartwień i strat finansowych.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  grożące niebezpieczeństwo

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 40% Nie 60%

15 5

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Martyna (Gość) 22 listopada 2015

  Lodz

  Snilo mi sie ze plynelam z kolega w lodce, bylo spokojnie, az pojawia sie traba wodna, wir , wpadlismy do tego i przewrocilo lodke, wpadliśmy do wody, pamietam ze smialam sie z tego.W moim zyciu pojawil sie mezczyzna, zakochalam sie mimo ze mam meza i dzieci.

 2. qwerty (Gość) 6 kwietnia 2014

  propozycja plyniecia łódka

  Kolezanka z klasy dzwoni w srodku nkcy i mowi zebym szybko wyszedl bo musi pojsc do babci ale nie wie jej to zajmie bo plynie lodka i chce mnie do towarzystwa

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny