Sennik Łokieć (część ciała) - SennikOnline.pl

Sennik Łokieć (część ciała)

Nasze interpretacje snu Łokieć (część ciała) sprawdzają się w 0%

Znaczenie snu Łokieć (część ciała)

  7 10
 • Interpretacja:

  Jeden - Niepotrzebnie tracisz czas na wątpliwe rozrywki; Kilka - żmudna praca za marne wynagrodzenie; Innej osoby - zastanów się nad własnym postępowaniem, a przekonasz się, że stać Cię na lepszy i większy wysiłek; Dla kobiety - zwiastun zawarcia korzystnego małżeństwa; Brudne - nie wykorzystasz szansy na powiększenie swojego majątku; Pokazywać - plotki i pomówienia.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. poprostuona1991 22 lutego 2014

  Olewanie przez chłopaka

  Cześć właśnie teraz się obudziłam i miałam nietypowy sen, że chłopak siedział przy stole i jadł obiad i, że patrzył się na jakąś dziewczynę jak Ja coś do niego mówiłam to on mnie Olewał :/ a Ja w niego rzucalam talerzami. Proszę o wyjaśnienie mi tego snu.

 2. Delaversa (Gość) 2 lipca 2011

  santodomingo

  Śniło mi się, że wraz z osobą z mojej rodziny - chyba mamą, i jakimś lekarzem weterynarii, wracaliśmy chyba do domu. Na posesji znajdował się mały dół, w którym leżał mój pies. Przednia część ciała leżała w dole, tylna była poza nim. Ta część w dole zlewała się już z otoczeniem mimo, że pies jest prawie biały. Lekarz i mama mówili, że już nie żyje i żebyśmy poszli, ja jednak w swojej bezsilności widziałem, że jeszcze drga jeszcze próbuje oddychać, ale nie wiedziałem jak mu pomóc. Czułem wręcz, że go opuszczam. Nigdy w życiu nie miałem tak realnego snu. Być może jest też po części związany z tym czym się zajmuje. Zwierzęce zwłoki nie są mi obce na prosektorium, ale okoliczności, miejsce i osoby raczej nie są przypadkowe. Jak sądzicie co to może znaczyć ?? ?

 3. Rev (Gość) 23 kwietnia 2011

  wisiałem na jakimś drewnianym krzyżu przywiązany doń rękoma i jakoś zszedłem z niego i w prawej ręce przy łokciu nie miałem kości, przesunęła się w stronę nadgarstka, przez te bardzo długie wiszenie na tym drewnianym krzyżu.

 4. Oliwka1516 22 kwietnia 2011

  Leżałam w łóżku i coś zaczęło ciągnąć mnie za nogę. Miałam bezwładne ciało, nie mogłam się ruszyć i otworzyć oczu. Bardzo się bałam.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny