Sennik Łóżko, sypialnia - SennikOnline.pl

Sennik Łóżko, sypialnia

Nasze interpretacje snu Łóżko, sypialnia sprawdzają się w 75%

Znaczenie snu Łóżko, sypialnia

  7 10
 • Interpretacja:

  Łóżko, sypialnia - Związki seksualne; pożycie płciowe; małżeństwo; podstawy związku. Rozmiary łóżka oraz fakt, czy jest ono zasłane, schludne czy nieporządne, udzielają wskazówek odnośnie do stanu rzeczy w danym związku. Zamiana dużego łóżka na mniejsze może świadczyć o zbliżającym się rozstaniu. Ścielenie łóżka wskazuje na chęć udoskonalenia związku.
  Coś pod łóżkiem symbolizuje tajemnice albo zagadnienia związane ze związkiem, które jeszcze nie wyszły na jaw.
  Inne znaczenia: 1) konieczność zadowalania się sytuacjami, jakie samemu się stworzyło w życiu, ,jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz", 2) akceptacja konsekwencji własnego postępo­wania.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 75% Nie 25%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. misiakowa01 19 sierpnia 2012

  Tatuś

  śniło mi się że tata siedzi na moim łóżku. w starym mieszkaniu i trzyma w ręce telefon był uśmiechnięty i radosny , ja tez trzymałam w ręce telefon i robiliśmy sobie nawzajem zdjęcia mój Tata nie żyje zaledwie dwa dni..gdy żył nie miałam z nim dobrych stosunków.. ;c ale bardzo go kocham i kochałam ! co może to oznaczać ?

 2. myszeczkA2501 9 lipca 2011

  w łóżku ?

  chłopak który mi sie podoba przyjechał do mojego brata . zobaczył mnie w oknie pokoju mojej mamy i podszedł żeby sie przywitać, dal mi buziaka w policzek i wszedł przez okno . położył się w łóżku mamy i chciał żebym zrobiła to samo , ale nie zrobiłam bo moja mama weszła do pokoju najpierw go nie zauważając , lecz gdy sie obróciła to wzieła nas oboje do drugiego pokoju na rozmowe ( nie lubi go ) . spadł mi na noge wielki pająk , zaczęłam piszczeć i sie obudziłam .

 3. olineuszek 27 stycznia 2011

  Łóżko

  Śniło mi się, że nie spałam ze swoim chłopakiem w jednym łóżko. Każdy osobno w innym pokoju.

 4. przestraszona... (Gość) 30 grudnia 2010

  ucieczka

  Śniło mi się dzisiejszej nocy, że uciekałam, ja i moje dwie siostry, wysiadałyśmy z jakiegoś samochodu i biegłyśmy w stronę lasu... młodsza siostra ubrana w żółtą bluzę z kapturem zgubiła się... w tym śnie był też mój pies... jamnik o imieniu Sonia.... Później w tym śnie widziałam moja nie żyjącą już mamę.... siedziała na fotelu, okryta kołdrą i poduszką... czekająca jakby na łóżko w szpitalu...

 5. Alik (Gość) 27 grudnia 2010

  łóżka

  śniło mi się ,że byłam u znajomej a jej pokój był taki długi a w nim stało kilka pustych łózek ,

 6. jaga (Gość) 18 grudnia 2010

  wesele

  śniło mi sie że byłam na weselu nie wiem kogo,sprzątałam butelki ze stołu a puzniej przyjechał jakis pan autem wyglądał na bardzo bogatego.Obserwował wesele.Ja wyszłąm z niego z kaimś mężczyzną i byłam w swoim domu z nim, stałam w oknie nachylona a on mnie całował.Widziałąm jak wychodziłam z sypialni,łóżko było niezascielone ,puzniej siedziałam z nim na jakiejs skrzyni na drodze i czestowałam go truskawką :)

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny