Sennik Ludowa zabawa - SennikOnline.pl

Sennik Ludowa zabawa

Nasze interpretacje snu ludowa zabawa sprawdzają się w 100%

Znaczenie snu ludowa zabawa

  10 10
 • Interpretacja:

  przyjemne czasy

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. barwinka 24 lutego 2011

  Zabawa

  Śniło mi się, że przyjaciele wyciągnęli mnie na zabawę do domu kolegi. We śnie znałam tych wszystkich ludzi, ale w rzeczywistości nie mam pojęcia kto to był. Dom, w którym miała być ta impreza był praktycznie pusty w środku, bo dopiero go wybudowano. Brakło mebli, ale po za tym był wykończony. Całe wnętrze było drewniane i błyszczące chociaż nie był duży to było tam dużo przestrzeni do tańczenia. Wszędzie mnóstwo ludzi, wszyscy znajdowali się na takim jakby balkonie, ale we wnętrzu domu, z piękną drewnianą balustradą, skąd można było obserwować salon. Sen była baardzo realny, co on mógł znaczyć?

 2. Vespertine 20 lutego 2011

  Zabawa

  Kolejny sen z moim przewodnikiem w świecie snów. Tym razem wybraliśmy się na spacer zimowy. Niebo było czyste bez żadnej chmury świeciło słońce oraz przed nami była olbrzymia biała poświata rzucana od śniegu. W trakcie tego spaceru na drodze spotkałem czarnego niedźwiedzia do którego podszedłem i bawiłem się z nim, tłumacząc mojemu przewodnikowi od razu że to mój przyjaciel z którym zawsze się bawiłem po śmierci mojej mamy. Na tym sen się skończył.

 3. aneta (Gość) 28 stycznia 2011

  zabawa

  zabawa z najlepszymi przyjaciółkami z pracy kręcenie sie w kółko pełne szczęscia kolorowe, z klatki uciekają nam małe pajączki ratujemy je

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny