Sennik Łzy - SennikOnline.pl

Sennik Łzy

Nasze interpretacje snu Łzy sprawdzają się w 55%

Znaczenie snu Łzy

  9 10
 • Interpretacja:

  niespodziewana radość, honory

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 67% Nie 33%

 • Interpretacja:

  Niespodziewana radość, honory; Własne - pozbywać się negatywnych emocji lub nieoczekiwana radość lub będą Ci okazane honory; Zalewać się łzami - otrzymasz list z niedobrymi wieściami; Widzieć kogoś płaczącego - poprawa sytuacji życiowej lub smutek i troski przez przyjaciół; Stać wśród płaczących - ostrzega przed nieszczęściem; Płakać wśród innych - pragnienie większego towarzystwa lub brak zrozumienia ze strony bliskich; Płaczące dziecko - wiadomość będzie pomyślna. Patrz też --> Lament, Opłakiwać, Płakać, Zapłakać.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 63% Nie 37%

 • Interpretacja:

  Łzy - Uzdrawiające wody nieświadomości. W alchemii łzy mają związek z solutio, „rozpuszczeniem i zastygnięciem". W psy­choterapii taki proces zachodzi, kiedy ego rozpływa się (ale nie ginie) w trakcie zstępowania do nieświadomości i zastyga w nowym kształcie.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Malenia (Gość) 27 marca 2017

  Byly i obecny chlopak

  Śnił mi się obećny chłopak który mnie oklamal i obraziłam się na niego a za chwilę w śnie się pojawił się ex który patrzyl na mnie i łza mu z oka poleciała. Podeszłam otarlam mu łzę i zapytałam czemu płacze a on powiedział ze musimy pogadać i chodzilismy i szukaliśmy miejsca gdzie mogli byśmy pogadać. Na końcu snu był pożar w którym stałam na zewnątrz a ex i obecny chłopak stali w oknie gdzie się palilo.

 2. xxx (Gość) 6 lipca 2015

  placz

  Śniło mi się że byłam w szkole i tam tez byli moi rodzice i to bylo tak że jakaś kobieta chciała sie zemścić na mnie (tylko nie wiem za co) i miała mnie zabić w snie bardzo sie bałam i plakalam bardzo głośno co to może oznaczać?

 3. Ewus1402 27 czerwca 2012

  łzy, schody, chłopak, wiadomość

  W moim śnie widziałam mojego chłopaka stojącego na schodach. Podeszłam do niego, przytulił mnie i ze łzami w oczach powiedział, że jego rodzice nie pomogą nam gdybyśmy wpadli. Ostatnio często śnią mi się sny związane z ciążą itp.

 4. gabrysia (Gość) 30 listopada 2011

  łzy

  śnił mi się mój były chłopak, który płakał. Miał białą kartkę w ręce i patrzył na mnie przez okno

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny