Sennik Makijaż - SennikOnline.pl

Sennik Makijaż

Nasze interpretacje snu makijaż sprawdzają się w 70%

Znaczenie snu makijaż

  7 10
 • Interpretacja:

  Makijaż - Nakładanie lub zmywanie makijażu we śnie odnosi się do społecznego wizerunku danej osoby, do twarzy pokazywanej światu. Makijaż może zdecydowanie odmienić wygląd osoby: podkreślić urodę, upiększyć, ukryć wady albo oszukać.
  Jeśli we śnie ktoś uważa, że bez makijażu jest nagi, może to oznaczać, że śniący nie czuje się swobodnie, pokazując światu swoją prawdziwą twarz. Makijaż nałożony niewprawnie lub w sposób, który przyciąga we śnie wzrok innych lub budzi śmiech, może oznaczać poczucie własnej niższości lub słabą samoocenę.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 73% Nie 27%

 • Interpretacja:

  Zbyt często zmieniasz twarz; Zły - będziesz narażony na śmieszność. Patrz też --> Lifting.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Kasia (Gość) 5 grudnia 2012

  Spotkanie

  Śniło mi się, że przyszedł do mnie mój były chłopak. Miał długie włosy i makijaż na twarzy, wyglądał jak kobieta tylko taka brzydka dość. Usta miał w charakterystyczny sposób pomalowane, czarną szminką w grymasie bólu. Przypominało to trochę emo klauna.

 2. Marcia (Gość) 16 października 2012

  LRsmKrgbDY

  Osobiście popieram obawy Marka. Ja tez sie zatasnawialam nad kwestią prywatności i tez nie podoba mi sie, ze kupujac jakies urzadzenie od razu jestesmy gdzies tam zarejestrowani. Zwlaszcza, że było juz sporo przypadkf3w włamań do baz danych. Ale rejestracja ma tez czasem plusy.Ostatecznie zdecydowałam sie na Kindla i używam go dość beztrosko.Bez tego co daje opcja Wi-FI czy 3G urządzenie to nie byłoby dla mnie komfortowe. Do kompa podłączam go max 1 raz w tygodniu. Nie wyobrazam sobie podłączac Kindla za kazdym razem gdy znajde cos ciekawego do czytania. Nawet gdy siedzac w pracy na necie znajde jakis ciekwawy artykul, ktf3ry chce przeczytac, a chwilowo nie mam na to czasu, to wysyłam go na Kindla, ktf3ry siedzi w domu i wieczorem sobie to czytam.

 3. daria9320 (Gość) 8 sierpnia 2011

  moja siostra i jej makijaż

  śniła mi sie moja siostra z bardzo dziwnym makijażem. miała na twarzy coś jak klaun podczas swojego występu. dzięki tej farbie na twarzy wyglądała o wiele młodziej chociaż jest ode mnie o 12 lat starsza

 4. Ada (Gość) 23 maja 2011

  przygotowania do ślubu

  Śniło mi się, że sama przygotowuję się do ślubu. Jestem spokojna i wyluzowana.Mam na sobie prostą białą sukienkę, ale taką do kolan. W sukni czuję się dobrze, ale okazuje się, że makijaż zrobiłam sobie taki codzienny, więc zaczynam to zmieniać. Nagle zdaję sobie sprawę, że zostało tylko 15 minut i chyba nie zdążę się przygotować. Wpadam, w panikę...
  Dalej nic nie było, bo się obudziłam. nie wiem jak się miało skończyć..

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny