Sennik Małżeństwo - SennikOnline.pl

Sennik Małżeństwo

Nasze interpretacje snu małżeństwo sprawdzają się w 74%

Znaczenie snu małżeństwo

  7 10
 • Interpretacja: Baśki

  Małżeństwo - Zawarcie małżeństwa we śnie oznacza, że śniący czuje się samotny (może się to też zdarzyć w istniejącym małżeń-slwie), a także symbolizuje niezaspokojenie seksualne. Zmu­szenie do małżeństwa oznacza brak ochoty do danej pracy.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 88% Nie 12%

 • Interpretacja:

  Otrzymasz przykre wiadomości od ukochanej osoby lub przemijające szczęście; Brać udział w uroczystości zawarcia - pomyślność w sprawach zawodowych; Ślub z siostrą (bratem) - niebezpieczeństwo lub kłopoty lub kłótnie lub straty finansowe; Z panną lub kawalerem - honory lub sława; Z własnym mężem (żoną) - duży lub nieoczekiwany zysk finansowy; Z wdowcem lub wdową - szkody lub straty materialne; Kobieta ze staruchem - kłopoty lub ciężka choroba; Widzieć uroczystość - szczęście i radość; Zawierać - Zysk, szczęście; Goście weselni ubrani na czarno - żałoba i smutek; Nieszczęśliwe - smutek albo choroba lub śmierć w rodzinie; Sprzeczka małżeństwa - nie rozwiązane problemy małżeńskie; Rozwodzić się - ukarany będziesz za przestępstwo; Małżonka widzieć - złudne nadzieje; Małżonkę - dobre dochody i szczęśliwe wyjście z przykrego położenia. Patrz też --> Ślub, Ślubować, Wesele, Zaślubić.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 55% Nie 45%

 • Interpretacja:

  zawierać - zysk, szczęście

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 45% Nie 55%

 • Interpretacja:

  zawierać - zysk, szczęście

  łamać - niebezpieczeństwo ognia

  rozwodzić się - będziesz ukarany za przestępstwo

  małżonka widzieć - złudne nadzieje

  małżonkę widzieć - dobre dochody i szczęśliwe wyjście z przykrego położenia

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

15 5

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. grażynka (Gość) 12 lutego 2016

  ślub

  Śniło mi się że miałam wziąć ślub z własnym mężem. Że się spieszyłam bo godzinę przed ślubem nie miałam sukni. Gdy dojechałam do kościoła, ten był pusty. Stałam sama przed ołtarzem.

 2. lilka (Gość) 13 listopada 2013

  małżeństwo

  Śniło mi się, że byłam w małżeństwie z moim obecnym chłopakiem. Mieliśmy na palcach obrączki.

 3. wera (Gość) 18 kwietnia 2012

  obraczki

  Moj sen.Snilo mi sie ze wzielam slub z obecnym moim partnerem z ktorym mieszkam.Nie widzialam calej uroczystosci tylko obraczki na naszych palcach

 4. angel (Gość) 9 marca 2012

  ślub z męzem

  sniło mi się ze najpierw mialam wyjść za obcego meszczyznę ktory wcale mi sie nie podobał a jak zajechaliśmi pod kościół to nagle poszłam do kościoła z moim mężem i z nim wziełam jeszcze raz ślub a na końcu nazwałam go bigamistą i sie pokłóciliśmy.Na weselu byłam sama bez męża.

 5. Menia (Gość) 7 marca 2012

  Sen z mężem

  śniło mi się że przygotowuje się do ślubu z własnym mężem,miałam czerwona sukienkę i buty.

 6. majen (Gość) 25 lutego 2012

  ślub z mężem

  Przygotowuję się do ślubu z mężem, rozmawiam o nim z koleżankami, szykuję sukienkę, czerwone buty i kolczyki, rozmawiam o obrączkach, widzę je ale do ceremonii nie dochodzi.

 7. klucha (Gość) 14 października 2011

  ślub z innym

  Pprzygotowuję się do ślubu ale mój obecny mąż skarży się do moich rodziców że nie chcę za niego wyjść tylko idę za kogoś innego. Dom jest jakby mój, ale to jeden pokój zagracony, niepościelone łóżko - to chyba rodziców mieszkanie.

 8. sayu (Gość) 15 stycznia 2011

  małżeństwo

  Śnilo mi się, że błądziłam po mieście zima i chciałam potem wrócić, lecz autobusy sie spóźniały, a przypomniałam sobie, że za parę godzin biorę ślub. Zadzwoniłam więc do mojego przyszłego męża (którym okazał się być Kai z The Gazette) i spytałam się, czy może mnie zawieść do domu. Powiedział, że nie ma sprawy. Rozłączyłam się i w tym momencie przyjechał mój autobus, do którego wsiadłam. Kiedy wróciłam, przyjechał samochód mojego przyszłego męża i wysiadł z niego duży koleś podobny do Emmeta ze Zmierzchu i powiedział, że jest drużbą.
  Jakiś czas później miałam wesele na polu zboża w niewielkim aquaparku z jedna zjeżdżalnią, gdzie bawiłam się z druhnami, a potem zjechałam z mężem.

 9. magdam 2 stycznia 2011

  życie rodzinne

  Śniło mi się, że wyszłam za mąż, za faceta który wiem że jest zaręczony. Stworzył dla mnie wspaniały "dom" / mieszkanie. Był wspaniały , kochany... tylko mam takie wrażenie że mnie kontrolował.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny