Sennik Marsz - SennikOnline.pl

Sennik Marsz

Nasze interpretacje snu marsz sprawdzają się w 33%

Znaczenie snu marsz

  8 10
 • Interpretacja:

  Marsz - Poruszanie się w równym tempie; stałe dążenie do celu. Masze­rowanie wespół z innymi symbolizuje zbiorową czynność, w której jesteśmy częścią jednostki, podporządkowujemy się woli zbiorowości lub przywódcy. Samotne maszerowanie lub oddalanie się od maszerującej grupy oznacza podążanie we własnym kierunku. Gubienie kroku może oznaczać zaprzesta­nie spełniania oczekiwań innych.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

 • Interpretacja:

  Marsz, weselny: Polubi cię osoba, na której ci zależy.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak Nie

 • Interpretacja:

  W takt muzyki - Pragnienie zostania żołnierzem lub urzędnikiem państwowym lub rozważ wszystkie okoliczności; Dla kobiety - dbaj o swoją reputację lub będziesz zmuszona do towarzystwa mężczyzn. Patrz też --> Maszerować.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak Nie

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Życiowa3333 (Gość) 23 marca 2016

  Przemarsz

  Mam 15 lat.
  Był jakis przemarsz w szkole. Mielismy niby isc klasami ale i tak wszyscy sie wymieszali. Na początku jeszcze zanim wyszliśmy miałam wf. Nie ćwiczyłam bo mam chorą nogę W tym samym czasie, kiedy my mielismy hale, klasa Mojego kolegi miała korytarz. W pewnym momencie Nauczycielka poprosiła mnie żebym cos jej podała. Wiem ze wtedy jak schodzilam z trybun ktos podłożył mi nogę i spadłam z tej górnej części na moje kolano. I ja sie tam zwijam z bólu. Podeszła do mnie nauczycielka próbowała cos robic, ale nie mogłam ruszyć noga. To chciała mnie wziac do pokoju trenerów, co oznaczało przejście obok klasy Kolegi. I jak Nauczycielka wyszła ze mna z hali i oni zobaczyli to moj kolana i jego przyjaciel wzięli mnie miedzy siebie (pomagali mi chodzić) i zaprowadzili do pokoju trenerów. I nauczycielka mi tam cos zrobiła i przestało puchnąć i ogolnie supi i wogole. Ale bolało. I potem cos było, ze siedziałam tam na trybunach i Przyjaciółka mi cos zaczela gadac o tym ze Ten sam kolega ma zajebiste nogi i ze oboje mamy takie mega umięśnione i ogolnie. Miałam z tg taka beke ze omg. Bo od kiedy mamy podobne nogi? On ma chude i wysportowane, umięśnione i takie cudn a ja grube, tluste i takie odrazajace. Noi potem był ten przemarsz. Oczywiscie musiałam isc, bo nauczyciele mi klazali. I idąc na, samym początku, jeszcze nie wyszliśmy z końcówki hali ja sb Spiewalam "all of me" i ja tak ide i śpiewam a na refren podbiega ten sam kolega, który nie umie śpiewać i śpiewa razem ze mna. I jak zaspiewalismy cały to sie zaczęłam smiac i on tez. I potem zaczynaliśmy śpiewać jakies piosenki z dupy i szliśmy tak pol drogi. A potem jak klasy zaczęły sie spowrotem formować to powiedział ze on mnie jeszcze znajdzie i ze następnym razem mam zaśpiewać cis specjalnie dla niego. I potem dał mi całusa w policzek i poszedł. I zostawiam mnie z takim zdziwieniem i zadowoleniem. Wiec szlam obok przyjaciółki i gadalysmy o tym. O nim. O wszystkim. I po chwili podszedł do nas moj kolega z klasy i zapytał mnie czy chodzę z Tym moim kolega, ktory pomagał mi chodzić i ze mna śpiewał. Na to ze nie, bo ja go nawet aż tak dobrze nie znam. A on czy bym chciała. A ja ze bym sie musiała zastanowić. A on ze ok i poszedł do sb do tylu. I tak szliśmy a potem podszedł do nas znowu ten kolega i zaczął cos gadac. I rozmawialiśmy (ale nie pamietam o czym), a potem powiedziałam ze pilnie musze usiąść. Koleżanka poszła do najbliższej nauczycielki, a kiedy ta powiedziała ze raczej za szybko ławki nie bedzie, to kolega wziął mnie na plecy i niósł. I pamietam ze zasnęłam na jego plecach przytulona do niego, a potem kiedy się obudziłam byłam u niego w domu.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny