Sennik Maść - SennikOnline.pl

Sennik Maść

Nasze interpretacje snu maść sprawdzają się w 0%

Znaczenie snu maść

  7 10
 • Interpretacja: Baśki

  Maść - Smarowanie się maścią oznacza zapomnienie wszystkich ostatnich zdarzeń. Smarowanie kogoś oznacza starania o tę osobę, która na to właściwie nie zasługuje.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

 • Interpretacja:

  Maść: Ludzie ci będą narzucać nierozsądne decyzje. Odrzuć je.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak Nie

 • Interpretacja:

  Rychłe wyzdrowienie lub przedsiębiorczy umysł lub miłe i pożyteczne przyjaźnie lub zwiastun uciechy; Robić - długie życie lub szczęście w niebezpiecznych sytuacjach lub możliwość zamiany wrogów na przyjaciół; Używać czeka Cię jakaś troska; Kupować - przejściowa, lekka choroba; Szukać - dla chorego, ozdrowienie; Doradzać lub dawać - zdobędziesz nowych przyjaciół.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak Nie

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Jadwiga (Gość) 17 września 2012

  myROXHBfvCEI

  Nie odchodź stąd, proszę. Niezależnie od tego, ilu keoantmtorf3w jakie wpisy pozostawi. Wiesz, ja tu zaglądam aby poczytać sobie teksty literackie; czasem opracowania historyczne. W pozostałych dziedzinach uważam s24 za wartościowy, bo sfokusowany komunikator, gg, icq.Wyjaśnienie z 12.10.2010 21:29 jest w moim przekonaniu niedostępne dla większości maturzystf3w, ale estetyzmem bije na głowę wszystko, co dotąd na ten temat przeczytałem, czy usłyszałem. Kilka lekcji poprowadzonych w tym kierunku dałoby uczniom więcej, niż pamięciowe opanowanie "szkolnych faktf3w" o uproszczeniach przyjmowanych po to, by obserwację dopasować do modelu korpuskularnego, czy falowego.Najzdolniejszy dostałby przestrzeń rozwiązań jako temat referatu. Gdybym był nauczycielem, to zrobiłbym tak przy pierwszej okazji.Dziękuję ci za zainteresowanie, i za podsumowanie.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny