Sennik Mech - SennikOnline.pl

Sennik Mech

Nasze interpretacje snu mech sprawdzają się w 73%

Znaczenie snu mech

  7 10
 • Interpretacja: Baśki

  Mech - W ludowym języku to pieniądze. Sen o mchu świadczy, że śniący myśli o sprawach materialnych. Widok mchu za­powiada jakieś korzyści finansowe. Spacer po mchu to po­deptanie niejednej nadziei.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

 • Interpretacja:

  Mech - widzieć: Masz niepewną przyszłość.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  Zarobisz dużo pieniędzy lub wyróżnienia i zaszczyty; Leżeć na nim - dobre zdrowie lub szczęście w miłości; Zbierać - obfity plon lub wielka wygrana na loterii; Uzbierać - długie i łatwe życie; Duża ilość - duży zarobek finansowy za ciężką pracę; Nazbierać kilka worków - czeka Cię długie życie.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. annamarie (Gość) 16 lutego 2015

  mech

  Śniły mi się schody pokryte mchem i miałam po nich schodzić, lecz jakoś nie mogłam, ponieważ czułam obawy i strach.

 2. Martuchna (Gość) 17 maja 2014

  Mech

  Śniło mi się,że byłam nad jeziorem w lesie i spacerowałam boso po mchu,który był soczyście zielony i bardzo miękki. Uklęknęłam i dotykałam go dłońmi i nie mogłam się nadziwić jaki jest aksamitny i miękki jednocześnie obawiałam się że w środku mogą się ukrywać skorpiony. Bałam się ukąszenia.

 3. truskawaa (Gość) 4 marca 2012

  mech

  Śniło mi się,że widziałam mojego kolegę ze szkoły , było jakieś przedstawienie , ale wszystko rozgrywało się trochę w moim mieszkaniu,a trochę na jakiejś polanie.
  Zauważyłam że na moich dżinsach jest mech,ale taki cienki i nie da się go wyrwać.Oprócz tego w spodniach były małe dziurki .

 4. shar0nie 12 stycznia 2011

  dziwna impreza

  wszystko rozgrywało się w łazience: kilku moich znajomych (dalszych) stojących i obserwujących wszystko, na pralce duża warstwa mchu z obrzydliwymi, obślizgłymi gadami i płazami i zimnymi, białymi, średniej wielkości kamieniami. przy ścianie średniej wielkości prysznic, pod którym z przyjemnością (lecz bez podniecenia czy wstydu) zrobiłam dla znajomych striptiz a potem cały czas wszędzie biegałam nago. w drugiej części łazienki w tym samym czasie siedział na krześle mój tata obserwując wszystko spokojnie, a w drugim wanno-prysznicu leżał zgonujący (wszak była impreza) chłopak przykryty szarym kocem.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny