Sennik Meteory - SennikOnline.pl

Sennik Meteory

Nasze interpretacje snu meteory sprawdzają się w 33%

Znaczenie snu meteory

  8 10
 • Interpretacja:

  Meteory oznaczają spełnienie marzeń.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja: Baśki

  Meteory - Jak spadające gwiazdy, są błyskiem myśli uwalniającej czło­wieka. Wskazują na zdecydowanie, posługiwanie się rozu­mem, jeżeli występują jakieś trudności w sferze zawodowej.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 29% Nie 71%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Tosia 25 stycznia 2011

  koncert

  Pewnego dnia w moim mieście miał być koncert Rihanny.Jednak nie mogła wystąpić.Musiałam ją zastąpić.Założyłam czerwoną perukę, różową mini i buty na obcasie.Śpiewałam z playbacku.Ludzie byli zachwyceni!!!! ''Śpiewałam 3 piosenki.Po mnie wystąpiła jeszcze Lady Gaga i Katy Perry.
  Najważniejsze jest to, że spotkałam Davida !!! xD

 2. Tosia 23 stycznia 2011

  mięso, krew i pocałunek

  Śnił mi się ''blok'', w którym mieszka moja prababcia.Razem z siostrą oglądałyśmy strych.Kiedy spojrzałam przez okno zauważyłam, że moi dwaj koledzy przerabiają człowieka na mięso specjalną maszyną!!!!!!!!! ; ooo !!!Nie mogłam w to uwierzyć.Chciałyśmy się wydostać, ale każde okno było z widokiem na tą scenę.Widziałam dwójkę dzieci, które przerażone również uciekały:''po dachu''.Kilka tygodni później pewnej dziewczynie spodobał się mój kolega, ten starszy (od mięsa) i chciała z nim chodzić.Próbowałam jej wmówić żeby tego nie robiła...Na nic...Zaprosiła go do domu. !.Sam przed randką powiedział mi, że nie umie się całować.Poćwiczyliśmy na sobie.Jednak on dalej nie mógł się skupić. Mówił:''Wolę zabijanie ludzi''.Wtedy powiedziałam mu żeby skończył z tym i odwróciłam się od niego.
  On szybko mnie chwycił i pocałował...

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny