Sennik Miasto - SennikOnline.pl

Sennik Miasto

Nasze interpretacje snu miasto sprawdzają się w 74%

Znaczenie snu miasto

  10 10
 • Interpretacja: Baśki

  Miasto - Symbol matki i jej wszechobejmującej władzy. W koszma­rach sennych tłumaczy się to jako strach przed utratą mo­żliwości obrony przed niesprawiedliwością. W wielu takich snach odbija się nerwowe napięcie śniącego, grożące zała­maniem, jeżeli nie spróbuje się w porę temu zaradzić.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 73% Nie 27%

 • Interpretacja:

  Rodzinne - pozyskasz nowego przyjaciela lub nowy romans; Ty w obcym - zmiana miejsca zamieszkania lub sposobu życia lub nowy romans lub nowy przyjaciel; Wielkie - powiększenie interesów lub majątku, przyjemna zmiana; Podróżować po nim - wszelkiego rodzaju kłopoty i niepokoje; Małe - żyjesz w ciasnych i ograniczonych warunkach lecz szczęśliwie; Ludne - pomyślność lub dobre interesy, a nawet bogactwo; Budować - zapewniona wesołość lub pomyślne interesy; Z wieżami - niezwykłe zdarzenia lub duże zyski; Palące się - czarna rozpacz i nędza. Patrz też --> Miejscowość.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 83% Nie 17%

 • Interpretacja:

  Miasto: Oczekuje cię podróż w nieznane, ale powrócisz zdrowy.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 67% Nie 33%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. wiercipieta (Gość) 10 kwietnia 2014

  Sen o pieknym miescie Seattle w US

  Śniło mi się że zwiedzam miasto. Była podana nazwa że to Seattle i chyba zdawalem sobie sprawe ze o US. Było niezwykłe gdyż oglądałem wspaniale ozdobione budowle, wiele pieknych figurek, piekna architektura, niezwykłe wręcz niespotykane budynki ozdobne. Jechałem przez nie z kimś i chyba o Seattle opowiadałem komuś jakie jest piekne. Szczególnie te zwienczenia budynków z ornamentami i wieloma pięknymi figurkami robiło wrażenie. Natomiast jeden budynek był najdziwniejszy, nieznanego przeznaczenia, piekny niski i długi. Ciagnal jednak byl dziwny i zwrocilem we snie na niego uwage. Gdy juz go mijalem okazal sie byc ladny. Cos jakby warszawska hala mirowska ( jezeli chodzi o ksztalt ogolny tzn ze długi ), ale o wiele dluzszy i wiekszy, a koncowka jakby bodajze jakas postac osiadla, taki dziwny. Tyle pamietam ze snu. Nigdy w Seattle nie bylem, pomimo tego dane mi bylo wiedziec, ze to piekne miasto z pieknymi stylami architektonicznymi.

 2. mycha94 14 sierpnia 2012

  snił mi sie były chlopak i ja jak siedzielismy na dywaniku i bawilismy sie z małym dzieckiem ale nie wiem czy to było nasze dziecko czy nie nasze..

 3. tojaa017 19 lipca 2012

  Były chłopak

  Śniło mi się, że byłam na mieście z byłym chłopakiem. Miałam buty na wysokim obcasie, które on przymierzał. Później w tych butach potknęłam się i upadłam a on podał mi rękę i pomógł wstać.

 4. mycha94 10 kwietnia 2012

  Papiez w miescie

  sniło mi sie ze widziałam papieza w miescie z trzema ochroniarzami , zrobiłam mu zdjęcia . jak przyszłam do domu powiedziałam rodzinie o tym ale oni nie uwierzyli to chciałam pokazać zdjęcia ale nie było ich..

 5. DamianGlazewski 12 stycznia 2011

  ex chłopak.

  Śniło mi się, że spotkałem byłego chłopaka gdzieś na mieście. Przedtem byliśmy pokłóceni a we śnie szczęśliwi, kochający i dalej w związku.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny