Sennik Miejsce - SennikOnline.pl

Sennik Miejsce

Nasze interpretacje snu miejsce sprawdzają się w 0%

Znaczenie snu miejsce

  9 10
 • Interpretacja:

  Miejsce - modlitwy: Przedwcześnie popadasz w rozpacz.
  Miejsce, składania ofiar: Nie wierz tym, którzy cię chcą pozyskać pochlebstwem.
  Miejsce, straceń: Twoje działanie będzie z dnia na dzień skuteczniejsze.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Anna1975 7 kwietnia 2014

  śni mi się, że nie zdążę

  Często śni mi się, że nie zdążę dojść do szkoły na czas, mimo, że już nie chodzę od dawna do szkoły

 2. Gosix 16 kwietnia 2011

  Straszne miejsce

  Sniło mi sie że dostałam grę o koniach no i sobie w nią grałam. Potem jakby weszłam do tej gry i pojechałam na koniu na przejażdżke. Było jakieś pole i zsiadłam z konia i poszłam na piechote dalej. Konia nie było, a ja sama stałam na jakimś pustym polu. Szłam dalej i zaczynała sie woda. (Takie jakby pole zalane). Woda była bardzo płytka, tak mniej więcej do kolan. Było mało zarośli / takich krzaków wystających nad wode. Wiec wsiadłam na łódke drewnianą i popłynełam dalej. Po kilku minutach płynięcia zarośli było więcej, więc wysiadłam z łódki i zobaczyłam przed sobą po prawej stronie taką ruine stodoły. Była dłuuuuga. Miała małe okna i kilka takich ogromnych drewnianych drzwi. Były zamknięte. A po mojej lewej stronie przede mną był las. Nie było liści tylko same stare, ciemno brązowe drzewa. Gęsty, ciemny las. A prosto przede mną nic. Wszędzie była płytka woda, dosyć czysta. No i mgła, średnio gęsta, i była bardzo nisko - tuż nad wodą. U podnuża tej stodoły były kamienie wystające nad wode i one stały koło siebie wzdłuż ścian stodoły. Było bardzo cicho, tylko było słychać kraczenie chyba wrony od czasu do czasu, i też z tej ciszy było słychać takie ''chuczenie'' powietrza. (takie coś słychać jak jest cicho właście). Podeszłam do kamieni i zobaczyłam, że na nich są listy od ludzi (przeważnie starszych) i rysunki od dzieci, gdzieś tak ok 5-6 lat. Na tych rysunkach byli jacyś ludzie i byli podpisani ''mama'' ''tata'' ''ja'', itp, itd. I to było straszne, bo jak tak oglądałam te listy i rysunki, to słyszałam takie błagalne głosy tych ludzi..... brrrr......
  W pewnej chwili zorientowałam sie, że ci ludzie krórzy tu przyszli, wiedzieli, że już z tąd nie wyjdą i napisali listy do swoich bliskich. Przeraziłam sie i też napisałam list. Nie wiem dla czego, ale chciało mi sie płakać.... Gdy skończyłam, spojrzałam na las i pomyślałam, że tam coś jest, i to przez to ci ludzie już z tamtąd nie wyszli. Chciałam spróbować uciec, ale coś mnie złapało i zrobiło mi sie ciemno przed oczami. Umarłam i sie obudziłam....

 3. monika36 (Gość) 6 stycznia 2011

  robaki

  Miałam krosty na nogach z których wyciskałam glizdy,robaki takie jak dżdżownice. Pozbyłam się jednej, w drugim miejscu tworzyła się nowa.

 4. kar123 29 grudnia 2010

  chłopak

  Jeżdżąc do szkoły w mojej miejscowości widuje chłopaka, podoba mi się on. Ciągle od początku września próbuje się z nim poznać. Dopiero w tym miesiącu się z nim zapoznałam na imprezie. Sam do mnie podszedł, tłumaczył że chciał już dawno się ze mną zapoznać. Cieszył się. On wie że mi się podoba. Od tej imprezy unika mnie, zachowuje się jakby mnie nie znał... I od tego momentu mam dziwne sny... Przez cztery noce ten chłopak mi się śni.
  W snach zawsze jest w mojej szkole, czasem siedzi na moim miejscu jak się do niego odzywam nie zauważa mnie. Później rozmawiamy i się budzę i jest następny sen z jego udziałem. Mieszka u mojej babci. Gdy wchodzę do pokoju, podchodzę do niego w tym momencie się budzę.
  W następnym śnie widzę go na korytarzu z jakąś dziewczyną zachowuje się jakby nie chciał żebym go zobaczyła, chowa się.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny