Sennik Mieszkanie - SennikOnline.pl

Sennik Mieszkanie

Nasze interpretacje snu mieszkanie sprawdzają się w 48%

Znaczenie snu mieszkanie

  10 10
 • Interpretacja: Bozena 2711

  Ogladanie mieszkania do wynajęcia

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  Mieszkanie - Wprowadzenie się do nowego mieszkania zapowiada za­dowalającą zmianę warunków życiowych.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 49% Nie 51%

 • Interpretacja:

  Mieszkanie, liche: Unikaj czynów, które potępiasz u innych.
  Mieszkanie, luksusowe: Masz piękne sny, ale nie martw się, ponieważ się ziszczą.
  Mieszkanie, skromne: Aktualnie masz wiele kłopotów, jeśli jednak wytrwasz, twoje warunki polepszą się. Mieszkanie, wynajmować: Chociaż przewali się nad tobą burza, nie trać odwagi!

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 48% Nie 52%

 • Interpretacja:

  Otaczają Cię dobrzy przyjaciele lub "nudy na pudy"; Mieć przydział na nie - czekają Cię zmiany; Przebywać w nim - pogorszenie warunków życiowych; Powracasz do niego - dobre prognozy w interesach; Własne zrujnowane - choroba przyjaciela lub śmierć krewnego; Dla kobiety - utrata ukochanego; Piękne lub duże - roztropność przyniesie Ci dobrobyt lub fortuna; Ciasne - pomimo trudu nie osiągniesz celu; Opuszczone lub zaniedbane - kłopoty i straty finansowe; Wynajmować - przykrości lub pogorszenie warunków życiowych; Zamieniać - poprawa warunków; Oglądać - zmiany na lepsze; Być - pogorszenie warunków życiowych; Odwiedzić swoje stare - dobre wiadomości. Patrz też --> Izba.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 47% Nie 53%

 • Interpretacja: Ola

  Urządzałam nowe mieszkanie, duże, przestronne, jasne, porządzkowałam rzeczy, wyrzucałam śmieci, wychodziłam na balkon z kwiatami. Była w nim moja matka. A potem szłam ulicą, grupa młodych chłopaków odmawiała modlitwy,

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak Nie

18 6

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. olesia (Gość) 7 marca 2016

  mieszkanie

  przebywałam w mieszkaniu pięknym, luksusowym moich znajomych, którzy mnie poprosili bym się nim zajęła gdy oni wyjadą. Mieszkanie miało duży przestronny pokój, z dużymi oknami i zasłonami, które falowały na wietrze i w słońcu. Stałam w łazience,.która miała po lewo szafy duże,do sufitu, ogromne, w kolorze szarym i piękną białą dużą umywalkę. Widziałam też korytarz i windę , blok był luksusowy

 2. evon68 4 lutego 2016

  Mieszkanie

  Od kilku lat wynajmuje mieszkanie 1 pokojowe, w bloku w którym są same mieszkania pod wynajem,mieszkam z synem 11 letnim, zawsze chciałam większe ale nikt się nie wyprowadził z 2-pokojowego mieszkania i ciągle czekam,.Dziś miałam bardzo wyrazisty sen w którym właścicielka domu.powiedziała że zwalnia się mieszkanie 2 - pokojowe i mogę się przeprowadzić , bardzo się ucieszyłam.awno nie miałam takiego ..mocnego" snu' więc może to coś oznacza.

 3. evon68 4 lutego 2016

  Mieszkanie

  Od kilku lat wynajmuje mieszkanie 1 pokojowe, w bloku w którym są same mieszkania pod wynajem,mieszkam z synem 11 letnim, zawsze chciałam większe ale nikt się nie wyprowadził z 2-pokojowego mieszkania i ciągle czekam,.Dziś miałam bardzo wyrazisty sen w którym właścicielka domu.powiedziała że zwalnia się mieszkanie 2 - pokojowe i mogę się przeprowadzić , bardzo się ucieszyłam.awno nie miałam takiego ..mocnego" snu' więc może to coś oznacza.

 4. Mieszkanie111 (Gość) 23 grudnia 2015

  Mieszkanie

  Śniło mi sie że byłam w mieszkaniu nie było ono moim starym, wiedziałam że kiedys mieszkałam w domu ale nic o nim nie pamietałam (teraz mieszkam w domu). Chodziłam po tym mieszkaniu było duże ale zagracone, w mieszkaniu były dwa pokoje po czym znalazłam jeszcze 3 pokoje oraz taraz, rozmawialam z meżem zeby go wyremontować i pytalam co z naszamy starym domemm

 5. Gabi (Gość) 18 lutego 2015

  Mieszkanie

  Od paru tygodni sni mi sie mieszkanie w ktorym mieszkalam z bylym mezem i dziecmi sen co jakis czas powraca albo wprowadzam sie znowu do niego ,czasami mieszkam , a nieraz tak poprostu sni mi sie cale te mieszkanie zawsze sa tam moje dzieci.

 6. orlik74mm 3 października 2014

  spalone mieszkanie

  śniło mi się spalone moje mieszkanie córka była partnerka zmarły ojciec 20 złotych komputer 2 ryby z kolcem

 7. NowyEndless (Gość) 21 września 2014

  pytnaie o odwiedziny

  wczoraj śniło mi sie, że dostałem smsa z pytaniem, " odwiedzisz mnie w mieszkaniu?"

  - co to oznacza?

 8. Lady007 11 lutego 2014

  moje nowe mieszkanie

  był sylwester pojechałam do mieszkania mojej siostry która mieszkała na poziomie piwnica parter mieszkanie było duże, jej dzieci nie spały atmosfera była super, przyszło dużo znajomych w tym młody mężczyzna który mnie adorował, mój samochód był zaparkowany dalej od domu siostry. po tym jestem w moim nowym mieszkaniu, skromnym lecz pięknym znajdującym się w stylowej kamienicy przy ślicznej ulicy, są w nim ci sami znajomi lecz mężczyzna młody nie jest mną zaineresowany, w mieszkaniu pojawia się nagle mój nieżyjący ukochany pies rottweiler jestem szczęśliwa, radosna i czuję się piękna jestem też ślicznie ubrana. kiedy wracam do mieszkania po nocnych eskapadach w gronie znajomych ktoś wybija mi szybę w drzwiach i nagle ci moi znajomi zjawiają się na pomoc, sprawcy nie ma ale na całej powierzchni mieszkania leżą kupy mojego psa. nadal jestem szczęśliwa, przebudzam się ale zasypiam znowu chce wrócić do tego miejsca i tam czuję się szczęśliwa. po przebudzeniu nadal jestem radosna i czuję tamtą atmosferę.

 9. sniacy (Gość) 15 września 2013

  sprzedaż narkotyków młodzieży przed miejscem pracy, mieszkanie w starym spróchniałym domu z dwoma współlokatorami, jeden zażywał kokainę i namawiał do tego drugiego a ja go powstrzymywałem przed tym.

 10. kasia091 9 czerwca 2013

  Okradzione mieszkanie

  Śniło mi się, że wracając do mieszkania zastałam niezakluczone drzwi. Kiedy weszłam ujrzałam brak niewartościowego obrazu ; zniknęły fotele i pufy ale wersalka została. Wszystkie szafki były puste. Zostały jedynie pojedyncze meble. telewizor i niewartościowe rzeczy. Włamywacze włamali się od piwnicy która jest pod mieszkaniem. Z piwnicy nie zniknął rower lecz regał z przetworami i domowym winem,

 11. sennik33 13 marca 2013

  śniło mi się , że byłam w swoim nowym mieszkaniu a tam zaczęły mnie atakować pijawki . zaczęły mnie gryźć po lewej ręce i lewej nodze ..

 12. KathiSwdn 21 lutego 2013

  Dentysta i cygański napad na mieszkanie

  Śniło mi się, że złamał mi się ząb i poszłam do dentysty. Dentystą okazał się mój kolega. Nagle gabinet dentystyczny zmienił się w jakieś mieszkanie. Otworzyłam okno żeby zapalić papierosa, wtedy ukazał mi się cygan, którego kojarzę ze swojego miasta. Był on z kolegą lub dwoma. Kiedy chciałam zamknąć okno, odepchnęli mnie i okradali mieszkanie. A ja próbowałam krzyczeć ratunku, pomocy ale słowa grzęzły mi w gardle.

 13. abianka (Gość) 14 stycznia 2013

  mieszkanie

  Byłam w swoim starym mieszkaniu, które już sprzedałam. Były tam rzeczy nowych właścicieli. Weszłam jakoś od tyłu chyba oknem. Była tam moja mama, która położyła się spać. Ja zabierałam jeszcze jakieś swoje rzeczy a tu słyszę klucz w zamku otwierają się drzwi.

 14. Agnes73 24 września 2012

  mieszkanie,szatan,koleżanka

  Byłam w mieszkaniu koleżanki. W tym mieszkaniu straszyło, panoszył się szatan. Odprawiałam modły, wypędzałam diabła, modliłam się gorliwie i oczyściłam ten dom.

 15. enigma (Gość) 24 lipca 2012

  ??

  byłam w mieszkaniu z moim przyjacielem, który źle się czuł stanęłam w jego obronie zabijając przy tym człowieka, który wybił mi 5 zębów

 16. cerera (Gość) 11 maja 2012

  mieszkanie

  śniło mi się że przeprowadziłam się z moimi dziećmi do nowego dużego mieszkania i każde miało swój pokój

 17. magda (Gość) 29 lutego 2012

  były chłopak

  śniło mi się że przyjechałam do bloku w którym mieszkał mój chłopak .Myślałąm że jest w pracy byo pokój u mnie w mieszkaniu otworzyłam i on tam nie spał było pościelone na ziemi .Nagle przez okno zobaczyłam, go pijanego jakby z psem rasy wilk szedł z nim na spacer.Odpilnowałam go i zeszłam na dół tak żebyśmy się spotkali żeby nikt nie widział bo nikt mnie tam u niego nie lubił w rodzinie.Spotkaliśmy się spojarzał na mnie z miłośćią.Milczeliśmy.Dalsza częśc snu dowiedział się że go okłamałam i nie chhciał mnie znać miał mdwójkę dzieci i inną kobietę potem a mnie ktoś prónował zabić.

 18. Ewelinka89 (Gość) 24 lutego 2012

  Cmentarz i koty

  Śniło mi się, że byłam na cmentarzu u zmarłego ojca. Towarzyszył mi mój nowy partner życiowy. Nagle gdy odchodziliśmy doszedł do mnie kot i zaczął ocierać sie o nogi. Zaczęłam go głaskać. Śpieszyliśmy się do opuszczenia cmentarza. Wychodząc zrobiło się bardzo jasno, żółte światło. Na cmentarzu panował mrok. Razem z partnerem omijaliśmy kupy (odchody) , wyglądały na ludzkie lub psie.

 19. joolciiaa (Gość) 19 lutego 2012

  mieszkanie

  śniło mnie się mieszkanie na parterze przebudowane na wieksze , pytałam się o poprzednich właścieli , bo ich znałam i kiedyś też króto mieszkałam . ci ludzie mieli chore dziecko.

 20. oleczkaa (Gość) 7 lutego 2012

  mieszkanie wspolne

  mieszkałam z moim byłym chłopakiem z naszym wspólnym mieszkaniu ,byłam w ciąży, pojechaliśmy do moich rodziców na obiad.

 21. jur_dek (Gość) 22 stycznia 2012

  W mieszkaniu bardzo duży szczur większy od psa w około niego wiele większych i mniejszych szczurów. W pewnym momencie tak jakby chciał mnie zaatakować, Ja widzę siekierę chwytam ją i się budzę
  jur_dek

 22. olinek2 24 sierpnia 2011

  mieszkanie zamiana

  Śnił mi się mój zmarły ojciec, który stał w kuchni mieszkania w blokach. Mieszkanie to było łudząco podobne rozkładem do tego, w którym mieszkam, ale miało 2 dodatkowe pokoje. Było ono stare, przed remontem, duże okno na ścianie. Mój pokój był wąski, ze starym segmentem wzdłuż ściany. A całe mieszkanie było efektem zamiany 2 mniejszych mieszkań w dobrym stanie. Ja weszłam do tego mieszkania, z ogromnym żalem, że dwa ładne, małe mieszkania zamieniliśmy na 1 w takim koszmarnym stanie. I ten ojciec, który stał w kuchni....

 23. ewa (Gość) 20 lipca 2011

  sprzedarz mieszkania

  jestem w tym mieszkaniu pomidory czerwone ktos mi daje sprzedajemy te mieszkanie trzymam male dziecko na reku

 24. olinek2 27 czerwca 2011

  mieszkanie

  Śniło mi się bardzo duże, jasne mieszkanie otwarta przestrzeń.Miało na całej szerokości ściany duże panoramiczne okno, rozsuwane, za którym był wąski i długi taras. Była u mnie koleżanka. Przy niej postanowiłam poprzestawiać kanapy, tak by mieszkanie było jeszcze bardziej przytulne. Wtedy przyszedł na telefon mail, najpierw wyświetlał się na małym ekranie telefonu, początkowo nieczytelny i niezrozumiały dla mnie, pisany po angielsku, jakby dotarł do mnie przez pomyłkę. Potem stawał się coraz bardziej czytelny i wyświetlany na większym ekranie.Czytając go zauważyłam swoje nazwisko i imię, wytłuszczone z adnotacją, że należy zwrócić na mnie uwagę, bo mogę się okazać cennym nabytkiem dla firmy, która ten mail rozesłała swoim pracownikom. informacja była powtórzona kilka razy. Jakby miała zwrócić uwagę na moje działania wszystkich wielkich w tejże firmie. Właśnie zaczynałam przestawiać kanapę, gdy się obudziłam.

 25. maku66 (Gość) 22 czerwca 2011

  mieszkanie

  Śniło mi się mieszkanie cioci, które sprzedała, wszedłem tam przez balkon i rozmawiałem w remontowanym mieszkaniu z nowymi właścicielami

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny