Sennik Migotanie światła - SennikOnline.pl

Sennik Migotanie światła

Nasze interpretacje snu migotanie światła sprawdzają się w 100%

Znaczenie snu migotanie światła

  9 10
 • Interpretacja:

  masz chwiejne zasady

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. niewyspana 17 lutego 2015

  dziwne światła

  Już parę razy śnił mi się sen że wychodze wieczorem lub w nocy, jest ciemno, na podworko (zawsze w domu rodzinnym w którym nie mieszkam już 15 lat)patrzę w niebo i widzę jakieś światła wysoko coś jakby pojazdy kosmiczne, zbierają się tylko nad nami wysoko jakby miał być za chwilę koniec, więcej nie pamiętam dodam jeszcze że zawsze biegnę po pomoc do ojca który już nie żyje 10 lat.

 2. MartQ (Gość) 6 marca 2011

  Pojechałam na kolonię i nie wzięłam pieniędzy z domu. A jak dojechałam byli tam moi znajomi Michał, Jarek, Kaśka, Julka, Magda, moja mama z Panią Kasią i jeszcze w huj osób. I wchodzę do pokoju w jakimś pensjonacie a tam normalnie mój pokój, tak samo pomalowany i w ogóle tylko troche inaczej umeblowany, wchodzę na górę a tam jakaś pacjentka i mówi do mnie żebym ja gdzieś tam samochodem zawiozła. I jadę z tą pacjętką gdzieś i widzę że jesteśmy na Felinie, włączyłam światła jechałam mercedesem czarnym i jak dojechałyśmy, wysiadamy a tam Kaśka mówi Magda dzwoń po Dianę. Magda podbiega do tej pacjentki i mówi co Ty sobie wyobrażasz że możesz sobie tak z nią jeżdzić bez konsekwencji bo Diana sie nie dowie? Ja się odwracam i widzę że mama idzie z Panią Kasią w naszą stronę, podbiegam do niej i mówię że idzie nie w tym kierunkuodwróciła się w przeciwnym, ja się patrzę a tu Ty tak stoisz przy tej pacjętce i mówisz co kurwo myślałaś że się nie dowiem że chcesz mi Martę kręcić? a ona mówi przecież i tak wam sie nie układa, a Ty do niej i huj Cie to obchodzi szmato, ale sie kochamy i jej wyjebałaś taka gałe że sie przewróciła. Wzięłaś ją jedną ręką za fraki i ją podniosłaś, zaczęłaś ją dusić i napierdalać i mówiłaś żeby sie więcej nie zbliżała bo jej łeb rozjebiesz. A na koniec jeszcze ja rzuciłaś o ziemie. I podeszłaś do mnie przytuliłaś mnie i powiedziałaś przepraszam że musiałaś na to patrzeć ale tak sie stanie z każdą nastepnąktóra spróbuje mi CIe odebrać.

 3. Bonnie (Gość) 13 lutego 2011

  Światło i autografy.

  Od zawsze mam sny o tym, że spotykam kogoś sławnego a wówczas on daje mi swój autograf. Jestem tym bardzo uradowana- zawsze chciałam spotkać kogoś z branży muzycznej czy aktorskiej i zdobyć jego autograf. Za każdym razem spotykam kogoś innego.
  Drugi raz śni mi sięcoś bardzo niepokojącego. Jestem w domu mojej babci, w górach razem z rodzicami. Spędzam tam czas, który upływa wolno. Sen kończy sie w momęcie, w którym cały dom jest zalewany przez piękne, krwiste światło zachodzącego słońca. To piękny widok, ale jest w tym coś...dziwnego, jakby przez to światło robiło mi się zbyt ciepło.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny