Sennik Most kolejowy - SennikOnline.pl

Sennik Most kolejowy

Nasze interpretacje snu most kolejowy sprawdzają się w 50%

Znaczenie snu most kolejowy

  7 10
 • Interpretacja:

  nieprzyjemne odwiedziny

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. ulpr.memwom.be (Gość) 13 maja 2019

  ulpr.memwom.be

  Hey there would you mind letting me know which webhost you're working with? I've loaded your blog in 3 different web browsers and I must say this blog loads a lot faster then most. Can you suggest a good web hosting provider at a reasonable price? Thanks a lot, I appreciate it!
  ulpr.memwom.be

 2. daisy001 26 grudnia 2017

  Skok z mostu

  Śniło mi się że siedzę w pomieszczeniu a na przeciwko jest rzeka przez którą przechodzi most. Obserwowałam pewnego chlopaka którego Nie znam. Wszedl na most i z niego skoczył. Co to może oznaczać?

 3. klaudiank 24 lutego 2013

  Most

  Stałam razem z synem (miał jakiś rok) na wiadukcie kolejowym, nagle on zaczął raczkować i wypadł z mostu na betonową posadzkę.

 4. niewazne 13 maja 2012

  most

  przechodziłem przez most, drewniany ale solidny, średnio szeroki, bez poręczy. pod spodem woda była ciemna, mętna, było w niej dużo roślin. mniej więcej na środku zacząłem się bać i tracić równowagę, zataczałem się jak pijany. przestraszony stanąłem na chwilę, ale wiedziałem, że nie mogę zawrócić. po drugiej stronie czekali na mnie jacyś ludzie, chyba ktoś z rodziny, było ich kilku. zacząłem iść dalej i jakoś pod koniec przewróciłem się, tak że wisiałem tylko na jednej ręce, trzymając się mostu, próbowałem się wczołgać z powrotem, ale obie ręce ześlizgiwały mi się. w końcu upadłem. nie spadałem długo i myślałem, że wpadnę do wody, lecz o dziwo pode mną była ziemia i nagle byłem po drugiej stronie mostu, nie wiem jak.

 5. munu (Gość) 13 marca 2011

  most

  Stałam przed mostem z chłopakiem , ktoremu kiedyś się podobałam. Strasznie bałam sie przez ten most przejść ,a ten chłopak sie ze mnie naśmiewał , po czym kazał mi sie odwrócić. Odwróciłam się , po czym on zawołał , ze mogę wrócić do pozycji wyjściowej. Tak też zrobiłam. Okazało się , że most był odśnieżony i mogłam po nim przejść.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny