Sennik Mróżyć oczy - SennikOnline.pl

Sennik Mróżyć oczy

Nasze interpretacje snu mróżyć oczy sprawdzają się w 60%

Znaczenie snu mróżyć oczy

  10 10
 • Interpretacja:

  nieprzyjemne położenie

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 60% Nie 40%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Pleyada11 26 kwietnia 2015

  Oczy z bielmem

  Dotknęłam osoby ręką, prosząc, by popatrzyła mi prosto w oczy, i wówczas oczy tej osoby zaszły bielmem, osoba zaczęła tracić siłę, mdleć, nie mogła spojrzeć mi w oczy, to był demon.

 2. lothien 20 lutego 2015

  utracone oczy

  jestem na imprezie ,,chyba jakiejś rodzinnej . Wchodzę do łazienki poprawic makijaż i patrzę w lustro . Nagle zauważam w prawym oku ciemny trójkąt - dziure gdy zaczynam sie przyglądac nagle moje oczy rozlewają się

 3. justi (Gość) 24 października 2012

  oczy

  snilo mi sie ze szykowalam sie do pracy spojrzalam w lustro i zobaczylam ze moje teczowki ja biale i jak zobaczylam to stwierdzilam ze nie ide do pracy dopoki to nie zniknie ale po kilkunastu minutach malam juz normalne nie bieskie oczy.co to moze oznaczac?

 4. Milla 4 września 2012

  Oczy

  Śniły mi się oczy. Duże, niebieskie, szeroko otwarte, oczy, których się nie bałam mimo iż były bardzo blisko i patrzyły na mnie.

 5. agaedu 14 kwietnia 2012

  oczy

  gdy spojrzalam w lustro moje oczy byly wyblakle brazowa teczowka zrobila sie biala nie bylo nawet czarnej kropki na srodku oka

 6. beatka (Gość) 7 grudnia 2011

  oczy

  Prysznica w zimnym miejscu. Makijaż oczu. Widok swoich oczu w lustrze. Kolory-fiolet, niebieski. Lotnisko-jasne, przestrzenne.

 7. Perelka94 9 lipca 2011

  Moj byly chlopak

  Siedział na ławce mój teraźniejszy chłopak w jakimś malutkim parku, z boku była budka z jedzeniem i poszłam mu coś zamówić, wróciłam dałam mu jedzenie i poszłam w stronę jakiegoś budynku, weszłam do pomieszczenia i tam stal on, mój były przybliżył się do mnie i zaczął mnie całować, całowaliśmy się aż on przestał i spytał się co on robi przecież ma dziewczynę, moje oczy były zdziwione, siedliśmy na podłodze spoglądał na mnie i opowiadał, ze tęskni za mną i nie wie co powiedzieć.

 8. werciczek 21 maja 2011

  Niebieskie oczy.

  Śniło mi się dzisiaj, że leżałam w łóżku, a koło mnie jakiś chłopak. Patrzyliśmy sobie w oczy. Miał je niebieskie. Co to znaczy?

 9. kaczorek (Gość) 17 maja 2011

  oczy w kształcie trójkąta

  Krzyczałam na siebie: "Co Ty robisz!" Widziałam swoją twarz, a oczy miałam z kształcie trójkąta. Oczy były zlęknione i przestraszone.

 10. 123adusia456 (Gość) 22 kwietnia 2011

  oczy

  gdy chciałam się obudzić miałam zaklejoną ropą oczy i nie mogłam je otworzyć. gdy już mi się udało ropa znowu narastała.

 11. Mikaa 13 marca 2011

  Chłopak

  Śniło mi się, że chłopak, który mi się podoba, stanął na przeciwko mnie, popatrzył mi prosto w oczy i powiedział : "Jest coś więcej". Ja spytałam: "Między?", a on odpowiedział "Nami". I wtedy staliśmy się parą.

 12. madzik ;p (Gość) 7 marca 2011

  Oczy ciemno brązowe

  Byłam u najlepszej przyjaciółki kiedy jej chłopak ją odwiedził wyglądał inaczej niż normalnie, i miał tam duże bardzo ciemne brązowe oczy i przyjaciółka cały czas mówiła do mnie zebym patrzyła jak się całują

 13. aneoli 6 marca 2011

  Snił mi się mężczyzna który miał wypadek samochodowy w nocy. Gdy przyjechała karetka to poszłam pomagać dla sanitariusza sprzątać z ulicy wymioty tego mężczyzny. Kiedy byłam blisko niego to on otworzył oczy, które były koloru jasnego fiolety i patrzył na mnie takim dziwnym błagalnym wzrokiem. Jak zaczełam się bardziej mu przglądac to sen sięskończył. Pierwszy raz miałam taki sen, że widziałam czyjeś oczy a na dodatek jeszcze fioletowe.

 14. cisowianka (Gość) 3 marca 2011

  chlopak

  nie mój chłopak całował się ze mną, a jego dziewczyna to widziała i chciała ze mną porozmawiać w cztery oczy, powiedziała,że szanuje moją siostrę. zobaczyłam później stłuczony mój ulubiony kubek i byłam zła.

 15. even (Gość) 1 marca 2011

  Historia i oczy Maryi

  Śniło mi się, że byłam na lekcji historii i próbowałam coś powiedzieć, ale nauczyciel, który wyglądał jak mój kolega z klasy, w ogóle nie chciał mnie słuchać. Zdenerwowałam się, krzyknęłam jakieś przekleństwo, pozbierałam swoje rzeczy i wyszłam. Następnie szłam chodnikiem, ubrana byłam w krótkie spodenki, jakiś za mały płaszcz, brązowe skarpetki i wysokie buty w stylu klapek. Wtedy spotkałam swoją obecną nauczycielkę historii i zapytałam, czy jest na mnie zła, na co ona pokręciła głową i kazała mi iść ze sobą. Zaprowadziła mnie do Domu Kultury, gdzie był jakiś ksiądz i powiedziała, żebym się modliła. Ksiądz w czasie modlitwy "odleciał" i powiedział nam, że zobaczył oczy Maryi. Więc ja zaczęłam się modlić, czułam że mnie coś wsysa, po czym zobaczyłam piękne niebieskie oczy - wiedziałam, że należą do Maryi. Po czym "wróciłam" do normalnego świata.

 16. ooomadziuleczkaooo 6 lutego 2011

  oczy

  Śniło mi się, że zaatakował mnie duży, groźny pies i ja aby się obronić złapałam go za pysk odpychając go od siebie i kciukami wydłubałam mu oczy... On już nie żył a ja jeszcze dłubałam mu w oczodołach. Był to tak realny sen, że czułam szczątki oczu pod moimi paznokciami.... Co to może oznaczać ??

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny