Sennik Mumia - SennikOnline.pl

Sennik Mumia

Nasze interpretacje snu mumia sprawdzają się w 33%

Znaczenie snu mumia

  10 10
 • Interpretacja:

  Mumia - Ponieważ nie znasz dobrych stron charakteru swego przyjaciela, często wyrządzasz mu krzywdę i niedługo go stracisz.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

 • Interpretacja:

  wyjdzie na jaw historia w twoim przekonaniu już dawno przez wszystkich zapomniana.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. aurelia (Gość) 4 maja 2013

  cmentarz

  Wchodzę na cmentarz zaniedbany, rozwalone groby przywrócone pomniki. Martwe drzewa na wprost mnie po prawej grób z czerwonego marmuru bez napisu rozwalony wystające kobieca ręką młoda, próbuje ją pogrzebać z powrotem nie chce w wejść po chwili udaje mi się wychodzę ze cmentarzu jestem przed wrotami widzę zielone skrzydło oderwane krwawi ale nie intensywnie. Przeskok jestem przed moim domem wychodzę schodzę że schodów na ziemi zielony orzeł tylko głową i korpus skrzydeł i łap nie ma wyrwane krew widać z kończyn ale nie tryska, wołam osobę mi nie znaną która jest po prawej,widziałam przed zejściem odwrócono było, wołałam go lub ją by zobaczyła tego orła ona lub on odwraca się jest bez twarzy. Czarno przed oczami jestem znowu przed wrotami cmentarza idę przez, dokładniej widzę zniszczone grobu znowu idę w stronę drzewa po prawej znowu ten grób ale naprawiony pod stopami grobu mumia w pozycji jakby chciała wstać , przytulam ją lub jego ,wyglądała jakby odwzajemniała gest, czarno słyszę "dziękuję " z znikąd , budzę się koniec.

 2. ProAdrianek ;) (Gość) 22 stycznia 2011

  Trup Atakuje ... :>

  Akurat jak zaczyna się sen To znajduje się na podwórku przy piaskownicy i akurat niebo cale czarne pioruny zaczeły Mnie gonić Doganiają mnie było ich mnóstwo.Atakują Mnie i się nagle obudzam co To jest ;< ?

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny