Sennik Myśli - SennikOnline.pl

Sennik Myśli

Nasze interpretacje snu myśli sprawdzają się w 0%

Znaczenie snu myśli

  8 10
 • Interpretacja:

  nie dowierzaj tym osobom, które ci się śniły

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. sodaxd (Gość) 13 marca 2011

  On

  Szłam ulicą i zaczepił mnie mój kolega, którego kocham . On był pijany i zaproponował mi żebym została z nim i jego znajomymi. Później odciągnął mnie na bok i zaproponował mi chodzenie, po czym koledzy go wołali i poszedł. Potem wrócił i ja się go spytałam jak by to wyglądało, że bylibyśmy jakieś dwa tygodnie ze sobą i koniec. On powiedział, że myśli, że to będzie coś większego. Zna mnie długo i mu się podobam. I wtedy się pocałowaliśmy. Wróciliśmy do towarzystwa. Zaczepił mnie inny kolega, zaczął się przytulać itd. a Grzesiek-bo tak miał na imię mój nowy chłopak powiedział mu żeby mnie zostawił, a ten kolega spytał gdzie jest Magda. Ja wskazałam palcem na nią. przytuliłam się do Grześka. Koniec snu.

 2. meg (Gość) 24 lutego 2011

  nic z tego nie będzie

  śniło mu się , że chłopak który mi się podoba i który przez pewną osobę o tym wie krzyczy mi w twarz , że nic z tego nie będzie , mam o nim zapomnieć i się odczepić .
  czy to może być prawda ? było koło 9.00 jak mi się to śniło , a słyszałam , że jak ktoś się komuś śni to ten ktoś o tym kimś myśli ... a jeśli on tak myślał ? pomocy ;(

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny