Opisy snów mysz - SennikOnline.pl
Sennik Mysz

Sennik Mysz

Nasze interpretacje snu mysz sprawdzają się w 45%

Sny

 1. monia0099 (Gość) 10 marca 2011

  mysz,szczur

  dużo malutkich biegających myszek polnych wychodzących ze szczeliny w podłodze,a między nimi duży czarny szczur

 2. irena (Gość) 6 lutego 2011

  mysz

  śniło mi się ze mój nieżyjący mąż miał hodowle mysz i one wyszły biała myszka przeszła pod drzwiami i patrzyła mi prosto w oczy.

 3. Luna (Gość) 5 lutego 2011

  Łapanie myszy

  Spojrzałam na schody w domu a po nich biegła mysz, pobiegłam za nią i próbowałam ją złapać ale ona zaczęła biegać po ścianie blisko sufitu, chwyciłam rakietkę od badmingtona i nią próbowałam ją trafić, w końcu trafiłam ale za lekko i gdy spadła na podłogę chciała jeszcze uciec, więc ją przytrzymałam rakietką i krzyczałam do partnera by mi pomógł. Gdy przyszedł, chciałam by ją dobił, bo sama nie miałam sumienia, a on zaproponował, że wyniesie ją do ogrodu. Zdenerwowałam się na niego i powiedziałam, ze nie po to ją łapałam by on ją do ogrodu wyniósł, aby ona mi do domu znowu weszła i zabiłam ją obcasem buta z uczuciem irytacji i w tym momencie się obudziłam.

 4. Madzia (Gość) 28 stycznia 2011

  Myszy

  śniły mi się myszy w moim pokoju. Było ich mnóstwo wszedzia latały wygryzały mi dziury w moim bluzkach. Wszędzie były pełno ich kupek. A ja bałam się je złapać :(

 5. Bunia (Gość) 26 stycznia 2011

  oooo

  Śniło mi się że stałam w łazience przed zlewem i z uszu wyciągałam myszy było ich mnóstwo raz z jednego ucha raz z drugiego ucha i wrzucałam je do zlewu .
  wie ktoś co to może znaczyć?

 6. justii (Gość) 22 stycznia 2011

  myszy

  te myszy byly jakies dziwne zamiast lapek mialy takie jak by kopytka i strasznie tupaly. biegaly po calej kuchni mojej babci i zaatakowaly ceglom moja mame ktora dostala w reke i noge. one uciekly na pole i poszlam za nimi wzielam jedna cegle i uderzylam mame w noge ale zaraz sobie uswiadomilam ze to mialy byc myszy i poszlam za nimi a tam byla taka jedna wielka mysz i ja z calej sily uderzylam w glowe ta ceglom ale nic jej sie nie stalo

 7. Diana (Gość) 10 stycznia 2011

  Upiór

  09.01.2011r.,gdy wracałam ze sklepu do domu, nagle przed sobą ok. 10m zobaczyłam upiora z siekierĄ!!!!!!!,bardzo się go wysraszyłam.
  Gdy doszłam gdzie on stał to go już nie było.
  Chyba się nie rozpłyną w powietrzu!!!!!!!!!!!!
  PRAWDA ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?

 8. lora (Gość) 30 grudnia 2010

  myszy

  w piwnicy domu zmarłej już mamy, właśnie ona zaganiała szare myszki tak jakby do środka,aby były razem

 9. Natalia (Gość) 3 grudnia 2010

  snilo m sie ze mialam kota ktory nie byl moj tylko chyb mojego brata. jak wrocilam do domu to ten kot siedzial w takiej duze misce i jadl mysz ktora byla zdechla ale miala otwarte oczy. poziej karmilam tego kota.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny