Sennik Nabijanie broni - SennikOnline.pl

Sennik Nabijanie broni

Znaczenie snu nabijanie broni

  10 10
 • Interpretacja:

  spodziewana bitwa

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak Nie

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. oli (Gość) 10 kwietnia 2011

  strzelanie

  ktoś do mnie strzelał, nie widziałam twarzy, ale za każdym razem ginęło obok mnie jakieś dziecko

 2. TeQuila 17 marca 2011

  Ktoś chce mnie zabić, mierzy do mnie z broni.

  Jakiś czas temu miałam powtarzające się sny. Każdy z nich był inny ale powtarzało się w nim kilka motywów. Po pierwsze w każdym z nich bardzo się bałam. Ciągle miałam wrażenie, ze mnie ktoś goni, uciekałam.
  To co mnie intryguje to to że ktoś mierzył do mnie z broni, chciał do mnie strzelać. Nigdy nie widziałam twarzy osoby która do mnie mierzyła, zawsze był to mężczyzna. Podobne sny miałam już kilka razy. Któregoś razu mój strach był jeszcze większy gdyż cala scena z bronią miała miejsce w windzie, siedziałam skulona w koncie windy a ten człowiek miał wycelowany pistolet prosto w moją głowę. Mój strach w tym śnie był tym większy, gdyż bardzo boję się jeździć windą.

  Jakiś czas miałam spokój z tymi snami. Do wczoraj.
  Sen był bardzo realny. Śniło mi się, że jestem jedną s trzech osób który jakiś człowiek chce rozstrzelać. Jedna z osób już nie żyła, ten człowiek klęczał oparty o coś plecami. Miał twarz rozszarpaną, nie widziałam krwi, ani jego twarzy dokładnie, wiem, że nie można było jej rozpoznać. człowiek który strzelał do nas miał bron ogromnego kalibru, strzelał prosto w twarz, miałam wrażenie, ze ten strzał dosłownie masakruje twarz. wszystko działo się na piaszczystym miejscu, gdzie panował straszny bałagan, były tam jakieś kłody, beczki.
  Zasadniczą częścią snu było to że człowiek z bronią celował do mnie. To jak celował we mnie, coś mówił było tak przerażające że nie mogłam doczekać się strzału. Leżałam na ziemi i zasłaniałam twarz rękoma, krzyczałam "no strzelaj wreszcie, no strzelaj!"
  Bałam się również czy to będzie bolało, bałam się, że nie będę miała twarzy, ze nie będzie mnie można rozpoznać. I co bardzo dziwne, bałam się momentu pomiędzy strzałem a śmiercią. W trakcie tego jak krzyczałam zastanawiałam się czy zdążę usłyszeć strzał zanim kula do mnie do leci, najbardziej bałam się oczekiwania na ten moment. Krzyczałam tak mocno, ze aż bolały mnie mięśnie twarzy i gardło.
  Obudziłam się bardzo zmęczona, serce waliło mi jak szalone. Miałam wrażenie, że faktycznie krzyczałam.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny