Sennik Narzeczeni - SennikOnline.pl

Sennik Narzeczeni

Znaczenie snu narzeczeni

  9 10
 • Interpretacja:

  Być - Przepowiednia smutku i zmartwień; Tańczyć z - wskazuje na rychłe zamążpójście; Uciekający - tragedie i nieszczęścia w rodzinie; Chora lub umarła - zapowiedź długiego i szczęśliwego małżeństwa; Prowadzić do ołtarza - rychłe spełnienie pragnień; Widzieć własną - długie i szczęśliwe małżeństwo.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak Nie

 • Interpretacja:

  widzieć ich - spokój duszy

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak Nie

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Poison20 23 lutego 2014

  Były chłopak

  Ostatniej nocy przyśnił mi się mój były chłopak którego nie widziałam od ponad roku. Wychodziłam z uczelni a on stał przed wejściem (był ubrany tak samo jak w dniu kiedy się poznaliśmy chociaż to było kilka lat temu). Zaskoczona podeszłam do niego i powiedziałam że wiedziałam że jeszcze kiedyś go w życiu spotkam. On uśmiechną się do mnie. Następnie siedzieliśmy na ławce w parku rozmawiając z osobą o której nie mogę niczego powiedziec.. Byliśmy znowu parą na co wskazuje fakt że mnie przytulał.. Czułam siłę naszej miłości.. Następnie byliśmy u mojej rodziny która zaproponowała abyśmy zostali na noc, na co się zgodziliśmy.. Położyłam się do łóżka, on zrobił to samo obok mnie i przed snem mocno mnie przytulił (tak jak to robił kiedyś). Zamknęłam oczy i się obudziłam.

 2. roxi (Gość) 27 sierpnia 2011

  bujka

  Ja ze swoim narzeczonym i jego szwagrem oraz bratową i ich syn poszliśmy do jakiegoś miejsca gdzie nigdy nie widziałam.Narzeczony mój i jego brat bardzo popili, jego brat stał koło drzwi i się kócił z jakimś gościem ten gościu uderzył w twarz a on był taki pijany że nie miał siły mu oddać,cały czas go bił ja swojego trzymałam żeby nie doleciał a jego szwagierka się patrzyła i nie ragowała.Póżniej ona doszła tam do nich ale to niic nie dało w końcu doszłam ja ze swoim i nagle ten gościu udeżył mojego i poszed sobie.Ja się zdenerwowałam i poszłam poszukać tego gościa i mu jeszcze mocniej udeżyłam w twarz aż się przewrócił.

 3. agus_12191989 7 kwietnia 2011

  seks z przyjacielem narzeczonego

  Znajdowałam się w nieznanym mi pomieszczeniu. Byłam zła nie wiem z jakiego powodu, wtedy wszedł ateusz, kolego mojego narzeczonego. Piliśmy alkohol. Zaczeliśmy sie całować a potem uprawiać seka. Było mi dobrze. Nie czułam wyrzutów itp

 4. jbszot 30 stycznia 2011

  stara willa

  to był stary dom, wiedziałam,że możęe się zawalić, ale nic się nie stało byłam w pokoju na strychu czystym ale w starym stylu, oglądałam fotografie mojego dawnego chłopaka i swoje, które już dawno wyrzuciłam.

 5. martys (Gość) 20 stycznia 2011

  ja

  śnił mi się duch ducha a nie widziałam jej a raczej widziałam to ze próbuje przepędzić mnie z danego miejsca poruszając rożne przedmioty w pokoju tym razem z narzeczonym uprawialiśmy sex

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny