Sennik Nauczyciel tańca - SennikOnline.pl

Sennik Nauczyciel tańca

Nasze interpretacje snu nauczyciel tańca sprawdzają się w 20%

Znaczenie snu nauczyciel tańca

  9 10
 • Interpretacja:

  masz nienaganne maniery

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 20% Nie 80%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. myszeczkA2501 1 marca 2013

  Nauczyciel wychowania fizycznego

  W jednej z szatni mojej szkoły podstawowej byłam z nauczycielem wychowania fizycznego. Najpierw wyrwał mi ząb z korzeniem a później całował po szyi i gdy zbliżył się do ust jakaś kobieta otworzyła drzwi. To zajście miało zostać zgłoszone na policję i miałam mieć problemy ..

 2. ja (Gość) 7 kwietnia 2012

  wf

  niło mi się, że była lekcja w-fu. Poszliśmy z nauczycielem na jakąś łąkę. Ja i moja dobra koleżanka nie ćwiczyłyśmy. Wszyscy tam biegali, a my poszłyśmy na spacer. Nagle zobaczyłam, że jest tam chłopak, którego bardziej znam z widzenia. Podeszłam do niego i zaczęliśmy rozmawiać. Nie pamiętam o czym. Nagle, nie wiem skąd, pojawił się tam czarny pojazd. Wyglądał jak hybryda ciągnika i jakiegoś terenowego samochodu. Wskoczyliśmy na pakę. Jeździliśmy tam chwilę, ale zobaczył nas wuefista. Zaczął się wydzierać, że to niebezpieczne i wgl. Zgonił nas. Lekcja się skończyła. Wracamy. Zaczęliśmy wchodzić na jakiś pagórek. Później zrobiło się trochę stromiej i nie wiem dlaczego szliśmy na czworaka.

 3. miki123 (Gość) 4 października 2011

  nauczyciel

  śnił mi się mój nauczyciel języka że podchodził do mnie a mnie serce waliło jak szalone i złapał mnie za dłoń

 4. kasia (Gość) 6 marca 2011

  nauczyciel

  snil mi sie moj nauczyciel ktory uczy mnie muzyki ze jestesmy blisko on mnie wyroznia lepszymi ocenami bo nawet jest tak w rzeczywistosci a moje kolezanki sa zazdrosne dodam ze on zna moja rodzine a ja jego nasze rodziny tez sa blisko ja takze ze sie kochalismy

 5. spoiledgirl 23 lutego 2011

  nauczyciel w-f

  śniło mi się, że mój nauczyciel w-f zginął 4 razy. Raz przejechał go tir, raz osobówka (na tym samym przejściu dla pieszych) i raz spłonął w pożarze, niestety 4 razu nie widziałam. Za każdym razem kiedy mój nauczyciel umierał na moich oczach ja biegłam do szkoły do mojej pani od matematyki i mówiłam jej, źe nauczyciel w-f nie żyje, ona na to odpowiadała, że dziś się z nim widziała i wtedy on zbiegał z góry na dół nie widząc nikogo.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny