Sennik Niebo - SennikOnline.pl

Sennik Niebo

Nasze interpretacje snu niebo sprawdzają się w 61%

Znaczenie snu niebo

  10 10
 • Interpretacja:

  jasne - radość i szczęście

  pochmurne - smutek i troski

  w płomieniach - wielka radość

  usiane gwiazdami - wielki spadek

  ciemne - niebezpieczeństwo

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 63% Nie 37%

 • Interpretacja:

  jasne - radość

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 67% Nie 33%

 • Interpretacja:

  Wyróżnienia i zaszczyty lub ciekawe podróże w miłym towarzystwie lub zmianę nastrojów ducha lub szczęśliwe małżeństwo; Jasne - radość i szczęście; Pochmurne - smutek i troski lub trudności i kłopoty z kobietami lekkich obyczajów lub bardziej pilnuj zdrowia; W płomieniach - wielka radość; Czerwone - waśnie i kłótnie z przyjaciółmi lub powiększenie majątku; Usiane gwiazdami - wielki spadek; Unosić się na - sięgniesz po zaszczyty i honory; Ciemne - niebezpieczeństwo; Szybować - kłopoty i trudności w interesach lub dokuczliwa choroba lub nawet śmierć.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. wixa (Gość) 11 maja 2014

  rzeczy spadajace z nieba

  Bardzo czesto sni mi sie, ze jakis samolot rozbija sie obok mnie, lub cos z niego spada (np kontenery ciagniete przez samolot). Bardzo czesto powatarzaja sie te seny. Co to oznacza?

 2. gosia_w4 29 września 2012

  spadające rzeczy z nieba

  Nagle niebo jakieś zrobiło się dziwne... poleciała kometa... mnie oslupiło, i pytam kolegi z którym szłam drogą, oco chodzi, co się dzieje.. a potem na niebie pojawiło sie jakieś okno, tzn, sama rama (biała) bez szyby, później patrze, a na niebie jest rower, i tak jakby miał zaraz spaść bo tkwił na niebie , ja stałam jak wryta i patrzylam sie na to. Co to oznacza ?

 3. anonim (Gość) 19 marca 2011

  Pochmurne Niebo

  Rozstałam się z chłopakiem 3 miesiące temu.. Wczoraj wieczorem dużo o nim myślałam i niestety zaczęłam płakać i byłam bardzo smutna... A w nocy śniło mi się bardzo pochmurne niebo..

 4. damian87 (Gość) 9 stycznia 2011

  spotkanie z bogiem

  dwa razy przysnilo mi sie ze spotkalem sie z bogiem ktory zlecil mi pewne zadanie (nie pamietam dokladnie co mialem zrobic). powiedzial ze musze to zrobic bo w przeciwnym razie nastapi koniec swiata i wszyscy ludzie na ziemi umra. ja niestety nie zrobilem tego i wszyscy zgineli a ja zostalem sam. obudzilem sie, plakalem i powtarzalem w kolko ,, dla kogo ja teraz mam zyc?'' czy ktos to w ogole pojmuje i dlaczego 2 razy mi sie to snilo ??

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny