Sennik Nietoperz - SennikOnline.pl

Sennik Nietoperz

Nasze interpretacje snu nietoperz sprawdzają się w 49%

Znaczenie snu nietoperz

  8 10
 • Interpretacja:

  Nietoperz - Ucieleśnienie lęku przed nieznanym lub „cienia" danej osoby. W wierzeniach ludowych nietoperze zapowiadają śmierć, nieto­perz może być więc zwiastunem końca cyklu albo jakiegoś okresu w życiu.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 55% Nie 45%

 • Interpretacja:

  Zwiastun końca jakiegoś cyklu, zła przepowiednia, może tez zapowiadać śmierć rodziców lub bliskich przyjaciół; Dla zakochanych - kłótnie i waśnie, a nawet rozstania; Biały - radość; Czarny - smutek; Latający - Niewielkie problemy, które niedługo będą rozwiązane lub niepowodzenia i klęski lub masz dobrego przyjaciela; Latający w nocy - niebezpieczeństwo; Wiszący - kłopoty z czasem mogą stawać się coraz poważniejsze; Dla zakochanych - będziesz miał groźnego rywala lub rywalkę

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Anna84 (Gość) 10 października 2014

  bialy nietoperz

  bylo raczej ciemno i z prawej strony bardzo wolno nadlecial bialy futrzany nietoperzyk, az go chwycilam a potem widzialam go martwego ale jego tulow wygladal bardziej jak wiewiorka, wlochaty i pluszowy. kolor byl taki jasno sino srebrny. a potem widzialam na ziemi tylko skrzydlo z lapka pod moimi nogami . nie bylo strachu, tylko same takie dziwne fakty.. ktos ma pomysl co to moze oznaczac ??

 2. beta7777 3 czerwca 2014

  nietoperze

  jedynie co pamiętam z mojego snu to to...że leżałam na łóżku i atakowały mnie nietoperze...broniłam się ....odganiałam je...ale one cały czas wracały....co to może oznaczać?

 3. RebelYell324 23 marca 2014

  Nietoperze

  Spotkałam na moim osiedlu jakąś młodszą ode mnie dziewczynkę, szłyśmy i rozmawiałysmy, nagle ona powiedziała " zobacz co potrafię" i zmieniła się w nietoperza. Ja na to, że ja też to umiem. Obydwie odleciałyśmy za osiedle i leciałyśmy do jej domu, podobno mieszkała gdzieś bardzo daleko. Lecąć widziałam wszystkie krainy i miejsca, które mi się kiedykolwiek śniły, ale były po naszej lewej stronie, po prawej i pod nami była pustynia. Nad nami rociągały się linie wysokiego napięcia. Chciałyśmy je omijać, ale kilka razy w nie uderzyłyśmy, ja ze strachu zamknęłam oczy i po którymś uderzeniu i porażeniu prądem, obudziłam się.

 4. aida (Gość) 30 października 2013

  nietoperz

  Bylam w swojej dawnej pracy i nagle wpadł tam nietoperz, latał wokoło, kolega z pracy go schwytal i w żartach schował mi go do torebki. Kiedy przyszłam do domu zauważyłam ze cos mi sie rusza w tej torebce, wystawilam ja za okno i pozwolilam mu sie wydostać. Wygramolil sie z niej i wlecial mi do pokoju a po chwili wyleciał przez okno. Byl czarny i ładny ale bałam sie go.

 5. Kasandra77 9 lutego 2013

  Gryzący nietoperz

  Śniło mi się że siostra siedziała na krześle w golfie a na szyji siedział jej nietoperz i gryzł ja w szyję !

 6. leneczka2007 (Gość) 27 czerwca 2012

  nietoperz

  jechalam z rodzina samochodem nagle nad nami pojawily sie wielkie nietoperze ktore mialy czerwone oczy i chcialy nas porwac ale samochod byl zbyt
  ciezki i odlecialy.

 7. wujek (Gość) 1 kwietnia 2012

  czarny nietoperz

  witam, ostatniej nocy śnił mi sie czarny nietoperz... siedze sobie z dziweczyną na podłodze w pokoju (nie potrafie określić do kogo nalerzał pokój) coś tak gadamy nagle wlatuje nie wiadomo z kąd czarny nietoperz ląduje koło mnie i patrzy sie na mnie był bardzo przyjemny ładne lśniące futerko, piękne czarne skrzydła i czarno-brązowe oczy które patrzą sie w mnie... pytam dziwczyny czy go widzi ta zaczęła sie śmiać i powiedziała że nic tam nie widzi (pokazywałem palcem ów nietoperza) chciałem go złapać owinąłem ręke jakąłś szmatą i łapie go ten sie szamocze i gryzie mnie ręke a czarno-brązowe oczy stały sie wściekle czerwone... budze sie i strasznie boli mnie ręką (ta którą złapałem we śnie czarnego nietoperza...) co to może oznaczać ?

 8. ania (Gość) 22 marca 2012

  nietoperz

  bardzo wyrazisty sen, znalazłam małego nietoperza, którym musiałam się zająć, karmić go i poić, bo inaczej by umarł. o co może chodzić? :)

 9. adgam 25 czerwca 2011

  nietoperz

  Widzieliśmy plamy na syficie, ja uważałam, że tam coś jest. Zobaczyłam jak plama moczu na suficie się powiększa i nagle w naruszonym suficie zrobiła się dziura i wypadł obrzydliwy, wielki nietoperz. Latał, szamotał sie i uciekał. Mój mąż próbował go schwytać. Udało się. Ale zastanawiałam się ile ich jeszcze jest w suficie.

 10. magena (Gość) 16 czerwca 2011

  nietoperze

  Weszłam do jakiegoś lasu czy też zagajnika. Raczej ponuro tam było. Z pewnej odległości w centrum lasu zobaczyłam drzewo, bez liści, same gałęzie, a na nich kilkadziesiąt nietoperzy. Były białe. Gdy się zbliżyłam zerwały się do lotu i trochę mnie przestraszyły, bo bałam się, że mi się zaplączą we włosy.

 11. olka (Gość) 16 czerwca 2011

  nietoperz

  znalazłam nietoperza, malutkiego śpiącego nietoperza. niechcący wystraszyłam go. ten przeleciał i przyczepił się do mojej nogi, owinął ją. była moja mam też w tym śnie i była zachwycona tym stworzeniem. mi w końcu udało się go zdjąć i przyczepiłam go do kawałka jakiegoś plastiku

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny