Sennik Noga - SennikOnline.pl

Sennik Noga

Nasze interpretacje snu noga sprawdzają się w 58%

Znaczenie snu noga

  8 10
 • Interpretacja:

  sen o charakterze seksualnym (jak wszystkie sny o koĂączynach);

  mieć zdrową - radość i szczęście;

  mieć chorą - straty i szkody;

  widzieć u innych złamaną - sukces we wszelkich zawodach, np. w sporcie lub na egzaminie.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 89% Nie 11%

 • Interpretacja:

  Radość i szczęście; Łaskotać - nie bądź darmozjadem; Zgrabne - nierozsądne postępowanie spowoduje wiele kłopotów i zmartwień w rodzinie; Tańczyć - radość i przyjaźń; ; Niezgrabne - otrzymasz nieciekawą pracę nie przynoszącej satysfakcji; Poranić sobie - rychłe zaszczyty i wyróżnienia; Poranione - drobne dolegliwości zdrowotne lub choroba; Poparzyć sobie - ogólnie zły znak lub czeka Cię bieda i ubóstwo; Coś Cię ugryzie - smutek; Spuchnięta - strata i szkoda; Cienka lub chora - zdrada ze strony przyjaciół, strata ukochanej osoby; Owrzodzone - zmniejszenie zysku z powodu nierozsądnego udzielania pomocy innym; Złamać - powściągnij swoje namiętności lub utrata szacunku i poważania w towarzystwie lub przeciwności w interesach, a bogaty niech obawia się pożaru; Dla młodych ludzi - zdradliwy i kłótliwy partner w miłości; Brudne - choroba; Myć - różne cierpienia i dolegliwości lub straty i ciężka choroba; Myć w źródle - straty lub choroba; Myć komuś - kłopotliwa podróż lub niepowodzenia w interesach.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 65% Nie 35%

 • Interpretacja:

  spuchnięta - strato i szkoda

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 17% Nie 83%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. mak (Gość) 11 sierpnia 2015

  KRÓTKA NOGA

  CZĘSTO MI SIĘ ŚNI ŻE WSTAJĘ Z MIEJSCA I CHCĘ BIEC. ALE NIE MOGĘ PONIEWAŻ JEDNA NOGA JEST DUŻO KRÓTSZA OD DRUGIEJ. JAKIEŚ 30-40CM. I WTEDY SIĘ ZAWSZE MOCNO WYSTRASZAM I OBUDZAM ZLANY POTEM.

 2. Natalka20 (Gość) 24 listopada 2012

  pogrzeb

  po jednej z głównych ulic w moim mieście szło mnóstwo ludzi, na środku nieśli trumnę z której wystawały kobiece nogi, zwisały tak od kolan w dół..

 3. Ktosx33 22 marca 2011

  Bartek , noga , szkoła

  Śniło mi się że obtarłam nogi i nie mogłam iść i jeszcze gitara się zepsuła i szłam do szkoły żeby ja naprawić aż tu Bartek ( chłopak który mi się podoba ) i powiedział : To było gówniarzu tak nie szaleć

 4. klaudynka1618 29 grudnia 2010

  Noga w szynie

  jechałam rowerem po śniegu i się na lodzie wywaliłam. okazało się , że nogę będę mieć w szynie, a parę dni po tym jak miałam noge w szynie to zaczęło mnie boleć kolano.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny