Sennik Notatnik - SennikOnline.pl

Sennik Notatnik

Nasze interpretacje snu notatnik sprawdzają się w 50%

Znaczenie snu notatnik

  8 10
 • Interpretacja:

  Odzyskasz utracone pieniądze; Znaleźć - uzyskasz dobrobyt; Zgubić - ujawnisz jakąś tajemnicę; Pisać w nim - zapomnisz o jakiejś ważnej sprawie.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  Notatnik - Zbiór wspomnień i zapisków z życia. Przeglądanie notatniku może symbolizować przegląd własnych czynów lub własnego życia, refleksję nad minionymi wydarzeniami, podsumowanie dziejów. Zwróć uwagę na uczucia związane z notatnikami, ta­kie jak nostalgia, czułość, zadowolenie, smutek, gorycz itd. Czy notatniki zawierają jakieś informacje przydatne w kontekście obecnej sytuacji lub wydarzeń?
  Chowanie notatników, zwłaszcza w pudełku, szufladzie albo ustronnym miejscu, może symbolizować unikanie lub tłumienie spraw z przeszłości danej osoby.


  Notatnik, znaleźć: Tracisz, gdyż zwykle zapominasz o naj­ważniejszych sprawach.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak Nie

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Curva (Gość) 17 września 2012

  dQOEHKZXAhXRkmBSr

  pisze:Mam podobnie. Też zaisupję takie pomysły, chociaż przyznaje, że jak na niektf3re zerknę po czasie to nawet nie wiem co wtedy miałem przez to na myśli :) To naturalne, że czasem człowiek jest w takim transie, a potem na chłodno, to już zupełnie inaczej patrzy na zanotowane sprawy (pomysły). Niemniej jednak takie listy to skarb, i realizacją ich można zająć się w wolnych chwilach.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny