Sennik Numery - SennikOnline.pl

Sennik Numery

Nasze interpretacje snu numery sprawdzają się w 19%

Znaczenie snu numery

  10 10
 • Interpretacja:

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 25% Nie 75%

 • Interpretacja:

  Numery - Archetypiczne symbole wyobrażające jaźń, dynamikę psyche oraz etapy wzrostu i rozwoju. Symbolika liczb odgrywa ważną rolę w mitach, baśniach, alchemii i innych naukach ezoterycz­nych. Według Junga te prastare, sięgające korzeni znaczenia znajdują nieświadomy wyraz w naszych marzeniach sennych.
  Numery występujące w snach należy rozpatrywać na wiele sposobów. Dla śniącego może mieć znaczenie ich wymowa ezoteryczna. Liczby mogą także wyobrażać przedziały czaso­we, fazy czy wiek danej osoby: na przykład cyfra 3 może mieć znaczenie związane z wydarzeniami, jakie działy się trzy lata temu albo kiedy śniący miał trzy lata. W swej pracy z pacjenta­mi Jung często dodawał i dzielił liczby - na przykład sumy pie­niędzy, ciągi liczb, adresów lub dat - aby upewnić się, czy ich sumy bądź składniki mają znaczenie dla śniącego.
  Symbolika numerów może być także wyrażona przez liczbę ludzi, zwierząt lub przedmiotów, figury geometryczne (kwa­drat, trójkąt, krzyż itd.), fazy (pory roku, miesiące, dni tygo­dnia, godziny dnia) oraz powtarzanie czynności (na przykład dwukrotne usiłowanie dokonania czegoś).
  Liczby nieparzyste mają cechy i skojarzenia męskie, pod­czas gdy liczby parzyste są żeńskie.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 20% Nie 80%

 • Interpretacja:

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

 • Interpretacja:

  Śnione numery mogą wygrać w grze liczbowej, kłopot w jakiejś; Nie pamiętać - wróży duży kłopot; Wysokie - zwiastun kłopotów i niepowodzeń lub ostrzeżenie przed plotkami lub niemiłe towarzystwo lub przykre zdarzenia; Pomieszane - złudne nadzieje na poprawę bytu; Pisać - dużo pracy. Patrz też --> Archetypy --> Liczby.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 25% Nie 75%

 • Interpretacja: wisnia

  snilo mi se ze napisała do mnie dziewczyna na ktorej mi zalezy ale wyswietlił mi sie jej numer telefonu i nie odczytałem tego esemesa

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak Nie

18 6

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. gianna (Gość) 10 grudnia 2012

  białaczka

  śniło mi się że zachorowałam na białaczkę i byłam w szpitalu i musiałam wybrać salę chorych i część była pozamykana na klucz a ja mogłam wybrać pomiędzy salą nr 12, nr 14 i nr 17. I wybrałam nr 17.

 2. wisnia (Gość) 7 lutego 2012

  numer

  snilo mi sie ze napisała do mnie dziewczyna na ktorej mi zalezy poznałem ze to ona po numerze telefonu

 3. dianna (Gość) 17 lipca 2011

  samochud

  numery odjezdzajacego osobowego samochodu, niepamietam dokladnie byly chyba 222 i 00 cos w tym stylu

 4. kulka (Gość) 3 lutego 2011

  samochud

  jestem z synową i wnuczkiem pod jakimś budynkiem wchodzimy do środka a gdy z niego wychodzimy nie ma auta wnuczek jest ciężko chory trzymam go takiego słabiutkiego na rękach a auto ktoś ukradł chce dzwonić po pomoc ale zapominam wszystkie numery telefonów do rodziny

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny