Sennik Obrączki - SennikOnline.pl

Sennik Obrączki

Nasze interpretacje snu obrączki sprawdzają się w 42%

Znaczenie snu obrączki

  9 10
 • Interpretacja: Grażyny

  Obrączki - Tłumaczenie w haśle: pierścień. Dochodzi tu jednak do­datkowe znaczenie: partnera nigdy nie można być w stu procentach pewnym, a stąd obawa przed jego utratą. Podświadomość ostrzega: partnera w małżeństwie należy zdobywać ciągle na nowo, by przywiązać go do siebie na zawsze.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 42% Nie 58%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. leszek (Gość) 6 maja 2016

  szukac obrżczki złotej

  we śnie szukałem w pościeli obrączki a znajdowałem inne pierścionki i obrączki złote i srebrne

 2. ja (Gość) 10 lutego 2014

  kłótnia

  Niewiem na początku gdzie to było, ale pokłóciłam się z mężem. Każdy poszedł swoją stronę. Rozgrywało się to w jednym budynku. On jakby był w kinie, a ja na jakimś wystepie. Siostra przyleciała po mnie, że mąż nie jest sam w kinie,prawdopodobnie z kobietą.A ją w tym czasie pokazywałam jak potrawie obsługiwać się szablą, ale nie poszło mi to najlepiej przyszła moja koleżanka i zrobiła to lepiej. Ją chcąc być lepsz chciałam pokazać, że umiem utrzymać się w powietrzu. Nagle siostra wtedy przybiegła opowiedziała mi, że mąż niejest tam sam. Sciagnełam obrączkę i włożyłam do kieszeni i tak zakończył sie mój sen.

 3. marta (Gość) 24 października 2012

  obrączka

  (w rzeczywistości mój mąż ma kochankę ),śniło mi się że przyszedł w do mnie, zawołał trzy znajome osoby mówiąc żeby wszyscy zobaczyli i włożył mi obrączkę ,(którą mu oddałam )

 4. vera (Gość) 19 września 2011

  obrączki

  śniło mi sie ze miałam inną obrączke niz mój mąż , i niepokojący cytak wygraberowamny na mojej

 5. chmielka270 17 lipca 2011

  OBRĄCZKA

  Zgubiłam obrączkę, dzisiaj śniło mi się,że ją znalazłam, a wciąż jej nie mogę znaleźć. Nie wiem co oznacza ten sen, proszę o pomoc w interpretacji

 6. edyt77 (Gość) 9 kwietnia 2011

  obrączki

  śniły mi się prześliczne dwie obrączki z białego złota z trzema diamentami, dokładnie takie jakie sobie wymarzyłam, co to mogło oznaczać?

 7. Edyta0409 21 marca 2011

  obrączka

  Miałam na palcu obrączkę, która pękała od góry i od dołu. Jakaś kobieta powiedziałą mi bym szybko poszukała swojego męża. Mam mało czasu. Muszę go znaleźć zanim rysy na obrączce połaczą się. Biegłam do niego po wielkich schodach.

 8. magdi84 3 lutego 2011

  obrączki

  Dzisiejszej nocy śniło mi się, że idę do ołtarza z moim narzeczonym, on jednak był małym chłopcem - tuż przed rozpoczęciem ceremonii zapytałam się go czy ma obrączki - odpowiedział, że zapomniał kupić. Pomyślałam, że wiedziałam że tak będzie i że mogłam tego sama dopilnować. Ale gdzieś w podświadomości liczyłam na to, że te obrączki przyniesie mi zaraz mama.

 9. aszkulig (Gość) 28 stycznia 2011

  obrączki.

  Spotkałam chłopaka, który mi się podoba, a on wskazując na palec powiedział mi, że na tym palcu będzie nosił naszą obrączkę

 10. nata (Gość) 2 stycznia 2011

  obraczki

  widzialam w śnie 2 obraczki od swojej dawnej kolezanki i jej meza. ogldalam je. byly bardzo dorgie lecz dziwne-takie jakby z papieru.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny