Sennik Obraza (uczucie) - SennikOnline.pl

Sennik Obraza (uczucie)

Nasze interpretacje snu obraza (uczucie) sprawdzają się w 63%

Znaczenie snu obraza (uczucie)

  9 10
 • Interpretacja:

  Czyjaś - Robisz błędy w postępowaniu z innymi i przykre ich następstwa; Na kogoś - wiele trudności i kłopotów w realizacji Twoich zamierzeń; Dla młodej kobiety - żal z powodu nieposłuszeństwa wobec rodziców, ogólnie zła przepowiednia.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 63% Nie 37%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Erinda (Gość) 24 kwietnia 2013

  fcfWQRrPVXoiKbri

  skąd ja to znam?!;/jeśli chodzi o samą chęc panisia to był glf3wny powf3d tego, że dziś założyłam swoje bloga czasem chciałoby się uciec daleko stąd pobyć samej z soba bez zadnych zmartwien, wtulic sie w ramiona ukochanej osoby i zapomniec o tej do dupy codziennosci pozdrawiama i rodzice sa po to by nas wkurzać :P ojcowie w szczegolnosci ;)

 2. Drops... (Gość) 18 kwietnia 2011

  Blee??

  Poznałam miłego chłopaka. ideał za snu. On też był mną oczarowany. Ale później mi nawymyślał i stwierdził że na mój widok rzygać mu się che...

 3. Olkaaa (Gość) 14 stycznia 2011

  Chłopak

  Śniło mi się, że prosiłam o coś mojego brata, który był na zakupach z jakimś kolegą, lecz on odmówił, więc się obraziłam i pojechałam do babci, a ten chłopak przyjechał do babci i rozmawaił ze mną i chciał mnie pocałować. To było piękne uczucie. Czułam się bezpieczna i szczęśliwa, lecz do pocałunku nie doszło, bo babcia to zauważyła i się zdenerwowała.

 4. Olkaaa (Gość) 14 stycznia 2011

  Chłopak

  Śniło mi się, że prosiłam o mojego brata, który był na zakupach z jakimś kolegą, lecz on odmówił, więc się obraziłam i pojechałam do babci, a ten chłopak przyjechał tam i rozmawaił ze mną i chciał mnie pocałować. To było piękne uczucie. Czułam się bezpieczna i szczęśliwa, lecz do pocałunku nie doszło bo babcia to zauważyła i się zdenerwowała.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny