Sennik Obuwie - SennikOnline.pl

Sennik Obuwie

Nasze interpretacje snu obuwie sprawdzają się w 72%

Znaczenie snu obuwie

  10 10
 • Interpretacja: Grażyny

  Obuwie - W psychoanalizie przez wkładanie butów rozumie się akt płciowy o odmiennej orientacji, pragnienie związania się z jakimś człowiekiem. Wiele snów o obuwiu sygnalizuje zbliżającą się miłosną przygodę. Uciskające lub nie pasują­ce obuwie oznacza, że coś gnębi naszą duszę, że pragnie się wskoczyć w inną skórę. W takim wypadku trzeba próbo­wać, by lepiej się „dopasować" do pragnień, to bowiem, czego się chce, wydaje się o numer za duże (lub za małe). Wygodne obuwie wyraża zadowolenie z działania i zapowia­da, że wszystko odbywać się będzie płynnie. Obuwie wyma­gające naprawy wskazuje na słabość charakteru, od dawna znaną, z którą do tej pory walczyło się niezbyt skutecznie.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 73% Nie 27%

 • Interpretacja:

  wkładać - wolisz być poza domem

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 81% Nie 19%

 • Interpretacja:

  [b]wkładać[/b] - wolisz być poza domem

  [b]za ciasne[/b] - prześladowanie

  [b]nowe[/b] - dobra wróżba

  [b]łatać je[/b] - złe stosunki majątkowe

  [b]kupować[/b] - czeka cię podróż

  [b]czyścić[/b] - dobre zarobki

  [b]podeszwę u buta zgubić[/b] - przykre położenie

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 79% Nie 21%

 • Interpretacja:

  Obuwie, nowe: Po dniach przykrości spotka cię coś przyje­mnego.
  Obuwie, stare: Zdobędziesz więcej, niż oczekiwałeś.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 78% Nie 22%

 • Interpretacja:

  Nowe - Dobra wróżba; Dobre - honor i zysk; Wkładać - wolisz bywać poza domem niż w domu; Za ciasne - doznasz jakiegoś ucisku lub prześladowania lub kłopoty i niedomagania ze zdrowiem; Przemoczone - ostrzeżenie przed chorobą lub plotki ze strony przyjaciół lub ostygnięcie w miłości; Kupować - czeka Cię niespodziewana podróż; Czyścić - oczekuj na dobre zarobki lub zaproszenie na wesołą zabawę lub wesele; Dziurawe - zła przepowiednia dla małżonków, zakochanych, przemysłowców, właścicieli ziemskich lub mających zawrzeć związek małżeński; Podarte - brak honoru i zysku; Naprawiać - straty i niepowodzenia we wszystkich przedsięwzięciach; Zelować - oczekuj na złe stosunki majątkowe; Noszone na ramieniu - oznaka zaszczytów i wyróżnień; Dla zakochanych - szczera i wierna miłość; Produkować - zapowiedź sporów i kłótni rodzinnych lub z przyjaciółmi; Chodzić boso - zaszczytne wyróżnienie i wygodne życie. Patrz też --> Buty, Kamasze, Trzewiki.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 61% Nie 39%

 • Interpretacja: zochan14@wp.pl

  stare duże buty

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

21 7

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Ona (Gość) 4 października 2016

  Buty ubieranie w pospiechu

  Byłam w jakimś dużym domu gdzieś się spieszył z córką musiałam ja ubrać i siebie nie umialam dopasować butów to były pulpit buty kozaczki do ubrania ciągle miałam coś innego na sobie nie widziałem tych butów nigdzie tylko jedne znałam ale w śnie były z przodu starter

 2. boguscia (Gość) 24 listopada 2014

  buty

  snilo mi sie ze bylam modelka i wlozylam buty jeden na bardzo wysokim obcasie a drugi na nizszym . nie za bardzo moglam w nich isc, a wiec je sciaglam. co to oznacza?

 3. paulina (Gość) 19 lipca 2014

  buty

  Snilo mi się ze zakladam buty na obcasie czarne z dziwna ozdoba tak jakby miały duże kolce z przodu, były dobre na mnie ale nie pamiętam czy były nowe

 4. inez (Gość) 26 lutego 2014

  buciki dziecięce

  Śniły mi się buciki dziecięce,oglądałam je chyba w sklepie.Ktoś mi je pokazywał.Jedne były koloru szarego i miały wstawki kolorowe,a drugie były z dodatkiem czerwonego.

 5. Marzena (gość) (Gość) 4 listopada 2013

  buty

  wyjeżdżałam z wczasów i w pośpiechu zapomnieliśmy zapakować wszystkie buty. Potem wracałam i nie wiedziałam czy zdążę zanim przyjdzie ktoś do posprzątania pokoju, czy ktoś ich nie zabierze i czy jeszcze będą w pokoju. Były to sandały na płaskiej podeszwie, szmaciane letnie balerinki używane i 1 para nowych szmacianych butów dla męża

 6. alicyja (Gość) 4 września 2013

  buciki

  Najpierw śniło mi się, że miałam straszną biegunkę. Po tym jak się obudziłam i przysnęłam znowu, przyśniło mi się że mój mąż otwiera lodówkę i podaję mi surówkę mówiąc "nie jedz jej, bo w niej są kości", zajrzałam do pojemniczka, a w środku były małe, granatowe buciki dziecięce, obudziłam się przerażona. Cały czas myślę co to może oznaczać, zważywszy na to, że jestem w 33 tyg ciąży.

 7. magda (Gość) 23 maja 2013

  buty

  Snilo mi sie że moja była koleżanka z która zerwałam już parę lat temu kontakt nagle zjawiła sie w moim śnie i nosiła moje najnowsze buty japonki które sobie ostatnio kupilam i które były dla niej o 2numery za małe.!!! byłam wściekła na nią za to że mi je popsuła po czym próbowałam je jak tylko można naprawić.

 8. eliza122 (Gość) 15 sierpnia 2012

  buty

  sniło mi sie ,że dostałam piekne trzewiki w kolorze bezu zasuwane na suwak od kobity ,której nie lubie ale zdziwiło mnie to gdy je przymierzyłam pasowały jak ulał...

 9. asia (Gość) 6 czerwca 2012

  buty

  snilo mi si ze jechalam autobusem razem z kolezanka i mialam zdjete buty. w nieoczekiwanym momecie zapominajac o butach wysiadlysmy na przystanku,i kiedy sie ocknelam ze ich nie mam, widzialam tylko odjezdzajacy autobus razem z moimi butami.

 10. lena (Gość) 10 stycznia 2012

  buty

  Śniło mi się że ktoś przyniósł mi dużo butów.. większość które mierzyłam były za duże ale ostatnie które przymierzyłam były chyba dobre. nie jestem pewna bo sie obudziłam;/. co to może oznaczać?

 11. cicha_35 (Gość) 10 sierpnia 2011

  buty

  moje wszystkie buty stały ustawione tak jak w sklepie w kartonach na podłodze w pokoju i nagle wszystkie zginęły a ja biegałam i ich szukałam.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny