Sennik Ocean - SennikOnline.pl

Sennik Ocean

Nasze interpretacje snu ocean sprawdzają się w 48%

Znaczenie snu ocean

  7 10
 • Interpretacja:

  Ocean - Nieświadomość; pierwotne wody; Bogini Matka. Oceany sym­bolizują niezgłębione, tajemnicze i pozornie nieprzeniknione głębiny własnej psyche.
  Żegluga po oceanie symbolizuje podróż przez życie. Zwróć uwagę na stan oceanu: czy jest gładki, piękny, spokojny, rozfa-lowany, wzburzony, rozszalały itd. Weź również pod uwagę środek transportu: tratwa (drobne zabezpieczenie); mała łódka; wielki statek; przeciekająca łódź itd.
  Tonąć w oceanie oznacza pogrążyć się w nieświadomości. Morskie potwory są wyobrażeniem nieukształtowanych albo ir­racjonalnych obaw i lęków. Unoszenie się na powierzchni ocea­nu oznacza wsparcie ze strony uczuć i nieświadomości.
  Ocean wyobraża także wody życia, a tym samym jest sym­bolem łona i narodzin.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  daleka podróż

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  Czeka Cię daleka podróż, możliwe, że zamorska; Spokojny - dobra przepowiednia dla wszystkich; Pływanie wpław - będziesz miał duży wpływ na otoczenie; Żeglowanie - pomyślność i szczęście; Podróż przez - szczęśliwe zakończenie Twoich problemów; Być na środku - kłopoty i niepowodzenia w interesach; Podziwiać - unikniesz przemyślnych pułapek lub uważaj na fałszywych przyjaciół; Płytki - przemienne szczęście. Patrz też --> Morze, Okręt.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 43% Nie 57%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. hania 15 stycznia 2013

  pozar i ocean

  Sen zaczal sie jak bylam na basenie (obok hotelu) i zobaczylam przyplyw wody z oceanu. Na basenie byla jakas pani i mowilam jej zeby uwazala bo ocean przybiera wody... Pozniej poszlam na jakas wycieczke fakultatywna. Jak wrocilam zobaczylam duzy budynek w pozaze, chyba byl hotel... i uslyszalam jak ktos wola o pomoc od srodka.... osoba wolala moje imie.. i pomocy!!! pozniej zobaczylam jak ktos wywaza drzwi z duzym mlotkiem,, i od srodka wydostala sie jakas osoba, ja pobieglam do srodka zobaczylam w lazience kaszlacego chlopca od dymu. Wydostalam sie z tym chlopcem na zewnatrz i pozniej sie obudzilam ze snu.. W srodku byl ogien i dym.

 2. mała (Gość) 1 sierpnia 2011

  ocean

  snilo mi sie ze w oceanie stala moja mama i ktos jeszcze kolo jakiegos mostku byl to ocean atlNTYCKI NAGLE POJAWIL SIE CIEN REKINA KTORY PLYNAL NA MOJA MAME NIE WIEM CO SIE STALO ALE YSLALAM ZE MAMA NI8E ZYJE POTEM OKAZALO SIE ZE NIE MA NOG NA KONIEC SNU BYLA CALA PLAKALAM BO BARDZO SIE O NIA BALAM

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny