Sennik Oddawanie moczu - SennikOnline.pl

Sennik Oddawanie moczu

Nasze interpretacje snu oddawanie moczu sprawdzają się w 68%

Znaczenie snu oddawanie moczu

  8 10
 • Interpretacja:

  Oddawanie moczu - Czynność fizjologiczna, która w snach symbolizuje stany psy­chiczne i doznania. Oddawanie moczu zazwyczaj jest symbo­lem wyrażania uczuć i opinii. Często nawiązuje do okresu we wczesnym życiu, kiedy uczucia były płynniejsze i łatwiejsze do okazywania. Siusiające dziecko wyobraża naiwność i sponta­niczność dzieciństwa. Bardzo obfite lub niezwykle częste odda­wanie moczu może być odpowiednikiem wielkiego wybuchu uczuć, jaki ma miejsce w życiu na jawie. Mocz, rozlewający się w sposób niekontrolowany, może oznaczać niepohamowane uczucia. Gorący mocz może symbolizować uczucia, z którymi trudno sobie poradzić. Niemożność oddania moczu może ozna­czać blokady emocjonalne.
  Inne znaczenia: 1) twórczość. Mocz kojarzony jest z wodą, która symbolizuje nieświadomość i twórczość. W kontekście alchemii zarówno mocz jak i woda są mianami prima materia, podstawowej materii kosmosu, która w katego­riach psychologii głębi jest stanem świadomego chaosu na początku procesu indywiduacji. 2) psychiczne odpady. Na przy­kład osoba poddająca się psychoanalizie może śnić o odda­waniu olbrzymich ilości moczu, co symbolizuje wypuszczenie stłumionego materiału z cienia. 3) transmutacja. W alchemii mocz niewinnego chłopca jest idealnym rozpuszczalnikiem do procesów alchemicznych. 4) seksualność. Freudowska interpre­tacja, według której sny o siusianiu, którym towarzyszy fizycz­ne pragnienie oddania moczu, w rzeczywistości spowodowane są przez bodźce seksualne. Sen o oddawaniu moczu jest regre­sją do infantylnej postaci erotyki uretralnej.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 68% Nie 32%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. hyh (Gość) 22 kwietnia 2015

  sikanie do talerza przy obiedzie

  Mój sen był dość nietypowy szykowałem stół do niedzielnego obiadu w domu i kiedy babcia podawała mi talerz zachciało mi się sikać i na lałem do tego talerza którego mi podała, co dziwnego było w śnie, że obiad był w korytarzu, gdzie nie ma w rzeczywistości miejsca na dwa krzesła, a co dopiero na stół z nimi, jednak było tam bardzo dużo miejsca i bardzo dużo swobody.

 2. an (Gość) 7 kwietnia 2015

  niemowle

  snilo mi sie niemowle ,ktorym sie opiekowalam, kapalam je bylam zadowolona i dziecko tez .poznie to niemowle obsikalo mnie po moim ubraniu,

 3. Nika (Gość) 8 marca 2014

  Siusianie

  Byłam z przyjaciółką na koncercie odbywającym się na rynku. Chyba siedziałam na trawie. Bardzo zachciało mi się sikać. Uznałam, że nikt nie zauważy. Nie ściągając bielizny zaczęłam obficie sikać. Koleżanka zwróciła uwagę na dziwny dźwięk, szum i zawstydziła się , bo uznałam to za aluzję do tego co robię. Zawstydziłam się.

 4. xemle (Gość) 9 listopada 2012

  leżeć na powietrzu

  leżałam bokiem na powietrzu a obok mnie stał mój partner ,byłam od niego odwrócona tyłem i miałam brudne spodnie i wstydziłam się

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny