Sennik Odpływ morza - SennikOnline.pl

Sennik Odpływ morza

Nasze interpretacje snu odpływ morza sprawdzają się w 50%

Znaczenie snu odpływ morza

  8 10
 • Interpretacja:

  zmienne koleje losu

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  zmienne koleje Odpowiadać-nie czyń nic bez namysłu

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak Nie

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. QWETA69 30 sierpnia 2015

  Ratunek

  No więc byłam nad morzem. Jak zwykle siedziałam na lądzie w bluzie i długich spodniach bo mam kompleksy. Nagle zerwał się wiatr i ratownicy zaczęli kazać wychodzić nam z wody bo idzie sztorm. Gdy wszyscy zaczęli uciekać z plaży w pośpiechu ja zauważyłam chłopaka w moim wieku który tonie. Zaczęłam do niego biec i rzuciłam się do wody by go ratować. Na szczęście zdążyłam przed sztormem. Zaczęłam go reanimować bo był nieprzytomny. Najpierw sztuczne oddychanie a później usta-usta. Chłopak odzyskał przytomność i wypluł wodę. Zaczął mi dziękować i przytulił mnie. Później cały czas za mną chodził i mówił do mnie że jestem jego aniołem stróżem. Obudziłam się w momencie, gdy zapytałam go czemu tak mnie wielbi. Odpowiedzi nie uzyskałam...

 2. celu (Gość) 2 stycznia 2012

  nad morzem

  znalazłem się gdzieś nad jakimś morzem i była powódż pozalewane było kilka domów ale juź było spokojnie woda nie wzbierała się a ja sobie chodziłem i patrzyłem na nią

 3. amalker98 (Gość) 25 grudnia 2011

  ...

  Ostatnio śniło mi się, że chodziłam nad brzegiem morza w bardzo czystej wodzie, w której było pełno drobnych kamyczków i zbierałam je. Kamyki były różnych kolorów, ale mnie interesowały głównie niebieskie.

 4. justine 3 lutego 2011

  erotycznie

  leże na piasku i czytam jakąś książkę o wampirach. Po chwili dostaję z plażówki w głowe. Podchodzi do mnie jeden z przystojnych graczy i przeprasza za zaistniałą sytuację i zaprasza do gry. Spoglądam przez swoje ciemne okulary na jego sexy ciało, i mówię, że niczego nie obiecuje.
  Wieczorem przechadzam się nad brzegiem morza. Podziwiam ciemne niebo i gwiazdy. Przy jednym z foteli zauważam owego seksownego mężczyznę. Udaję, że go nie widzę i idę dalej. On podchodzi do mnie i przytula mnie od tyłu. Powoli całuje mój kark a ręce zaczynają wędrować po moim brzuchu. Odwraca mnie do siebie. Zaczynamy sie całować. Łapie mnie za rękę i biegniemy w stronę hotelu. Przychodzimy do jego pokoju. Rzuca mie na łóżko i zaczynamy uprawiać sex.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny