Sennik Odra (choroba) - SennikOnline.pl

Sennik Odra (choroba)

Nasze interpretacje snu odra (choroba) sprawdzają się w 100%

Znaczenie snu odra (choroba)

  10 10
 • Interpretacja:

  Chorować - Zdobędziesz duże bogactwo lub zwycięstwo nad wrogami lub radosne i szczęśliwe życie lub powrót do zdrowia; Inni - wiele zmartwień i kłopotów lub zakłócenia w sprawach zawodowych.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. false actress (Gość) 8 maja 2011

  Choroba

  Śniło mi się, że byłam chora, miałam bardzo wielką temperaturę, cały czas leżałam w łóżku. Przyjechała moje rodzina i niektórzy mówili, że mogę już z tego nie wyjść. A później jakby wyszłam ze swojego ciała i spojrzałam na siebie- chorą. Miałam ręce złożone na piersiach i wychudłą, szarą twarz.

 2. czarnulka870 22 lutego 2011

  moja choroba

  śniło mi się,że zachorowałam na raka żolądka i umierałam,ponieważ była to choroba nie uleczalna....nikt się mną nie zajmował..byłam sama ze wszystkim...a muj facet prosił o pomoc w domu swoją była dziewczynę..

 3. young 21 lutego 2011

  rak choroba

  we śnie widziłam bardzo dawno niewidzianą znajomą, która leżała zwinięta w łóżku, jak się odwróciła pokazała dwie zaschnięte rany na brzuchu po wycięciu kawałków skóry z tkanką, wynikało że ma raka piersi i raka wątroby

 4. pozytywka 15 lutego 2011

  Choroba

  Byłam chora na kaszel. Lekarz przepisał mi maść, którą miałam wmasowywać w plecy. Poszłam do szkoły i nie ćwiczyłam na zajęciach fizycznych. Potem wraz z klasą graliśmy w berka. Kolega usiadł koło mnie na ławce.

 5. mroczek (Gość) 5 lutego 2011

  choroba

  leżałam w szpitalu, przyszła pielęgniarka zbadała mi piersi, wyczuła jakieś zgrubienia. Powiedziała że mam raka i że zrobią mi badanie. Natną skórę i patyczkiem pobiorą wymaz. I że to dopiero początek więc nowotwór nie jest groźny

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny