Sennik Opuszczenie - SennikOnline.pl

Sennik Opuszczenie

Nasze interpretacje snu opuszczenie sprawdzają się w 69%

Znaczenie snu opuszczenie

  7 10
 • Interpretacja:

  Opuszczenie - Wrażenie bycia porzuconym; poczucie zdrady; lęk przed sa­motnością; utrata sensu życia. Sny o opuszczeniu mogą wy­stąpić po rozstaniu lub rozwodzie albo śmierci ukochanej oso­by, zwłaszcza rodzica lub małżonka. Takie sny odzwierciedlają wciąż żywe poczucie żalu, gniewu, urazy i rozpaczy. Stawienie czoła tym uczuciom i uporanie się z nimi jest częścią procesu rekonwalescencji; sny o porzuceniu mogą pomóc w uświado­mieniu sobie blokad emocjonalnych.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 74% Nie 26%

 • Interpretacja:

  Być - Nie zawieraj nowych znajomości lub większe kłopoty; Kogoś - Czeka Cię szczęśliwa przyszłość; Innych - poważne kłopoty, których nie pokonasz; Swojego stanu - strata przez złych ludzi; Swój dom - nie zawieraj nowych transakcji finansowych lub rokuje zysk w interesach; Swoją religię - kłopoty i waśnie z osobami na wysokich stanowiskach; Widzieć dzieci - straty i kłopoty; Przez możnych - radość i korzyść; Swojej rodzinę - transakcje, które przyniosą same straty lub zmartwienia. Patrz też --> Porzucenie.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 38% Nie 62%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. alice89 (Gość) 16 lipca 2017

  rozstania i dzieci

  Miałam już taki drugi tego typu sen w tym tygodniu. Śniło mi się, że ktoś mnie porzuca, że facet którym byłam zauroczona zostawia mnie dla innej, W pierwszym przypadku dla mojej siostry, a w drugim dla koleżanki. W drugim śnie sytaucja była o tyle skomplikowana, że zostałam sama z dwójką dzieci (jedno było jego, drugie z poprzedniego związku) Nie wiem co mam myśleć o tych snach, a przyznam szczerze, że zrobiły na mnie wrażenie....

 2. Bleiz (Gość) 28 lipca 2016

  Opuszczenie

  Dziś śniło mi się, że razem z mamą wyprawiamy moje urodziny. Bylo duzo znajomych z którymi utrzymuje kontakt do dziś ale byli też ci z którymi zakończyłal znajomość. Podczas imprezy wszyscy o czymś rozmawiali i nagle zniknęli, ale miałam świadomość, ze po prosty poszli. Czułam do nich żal i smutek. Nie chciałam sie już z nimi widzieć. Potem pokazała sie starsza kobieta, mówiła chyba po włosku. Przytuliła mnie i chyba pocieszała ale nic nie rozumiałam. Potem pamiętam jeszcze mame i jakaś kobietę, rozmawiały. I potem byłam już lekko obudzona i nic nie pamietam. O co może chodzić?

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny