Sennik Orchidea - SennikOnline.pl

Sennik Orchidea

Nasze interpretacje snu orchidea sprawdzają się w 76%

Znaczenie snu orchidea

  8 10
 • Interpretacja:

  Orchidea - Miłość, przepych, piękno; bycie w pełni rozkwitu. Orchideę od starożytności uważano za afrodyzjak i używano do wyrobu na­pojów miłosnych. W snach orchidea może mieć związek z pra­gnieniem, aby „miłosna magia" ożywiła związek. Może rów­nież symbolizować pragnienie związku miłosnego.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 94% Nie 6%

 • Interpretacja:

  Orchidea - Żyjesz w środowisku pełnym harmonii i piękna.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 29% Nie 71%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Jojo (Gość) 23 kwietnia 2013

  pVodnpnEucQkkXqiO

  Kedves Rf3bert!c9n is aze9rt fordulok d6nhf6z, mert segedtse9gre lenne szfckse9gem a nf6ve9ny gdnooze1se1val kapcsolatban. Tf6bb ke9rde9sem lenne: előszf6r is novemberben kaptam a vire1got (lepkeorchidea) e9s pe1r napja a vire1gai elkezdtek elhervadni e9s lepotyogni. Ez norme1lis? A hőme9rse9klet megfelelő, esetleg a fe9nnyel lehetnek gondok, mert e9szaki ablakban van elhelyezve, de csak most, te9lre. Tove1bbe1 2 helyen olvastam rf3la, egyik helyen azt edrte1k, hogy vire1gze1s ute1n le kell ve1gni a felső rfcgy felett a sze1rat, a me1sik helyen pedig azt, hogy erre nincs szfckse9g. A kf6vetkező ke9rde9sem az lenne, hogy a te1poldat cedmke9je9n azt edrte1k, hogy rf6vid időre kell belerakni a nf6ve9nyt a vedzbe kevert 1-2ml oldatba. Ez a rf6vid idő perceket vagy me1sodpercet jelent? Tove1bbe1 az norme1lis, ha a csere9pből kilf3gf3 gyf6kerek elsze1radnak? Amik benne vannak, sze9p zf6ldek. Az jf3 megolde1s pe1re1sedte1snak, ha egy nagy zacskf3ba rakom a nf6ve9ny leveleit, miute1n leffajtam őket esővedzzel?Ve1laszait előre is kf6szf6nf6m.

 2. hypnotic (Gość) 10 stycznia 2012

  mnóstwo kwiatów

  Sniło mi się że dostałam w prezencie mnóstwo kwiatów Orchidei. Wiele z nich miało dopiero pąki ale i było sporo rozkwitniętych a ja zaglądałam po kolei do każdego prezentu i się uśmiechałam. Tyle pamiętam.
  dodam że mam problemy małżeńskie. Nie dogaduję się z mężem.. I ostatnio sny które zapamiętuję dotyczą tęsknoty za pełnym ciepła związkiem..

 3. Anja (Gość) 5 stycznia 2012

  Śniło mi się spotkanie z dawno nie widzianymi znajomymi. Dwie znane mi osoby planowały wesele (w rzeczywistości nawet nie są parą tylko się przyjaźnią) a ja towarzyszyłam im w rozmowie. Nagle ktoś zaproponował by panna młoda miała we włosach kwiaty i w moich rekach wylądowały orchidee. Ale nie żywe, piękne kwiaty tylko na jakimś białym materiale wysuszone i sprasowane. Stwierdziłam ze to piękne kwiaty ale lepsze będą żywe.

 4. kejt (Gość) 28 grudnia 2011

  orchidea

  śniła mi się wielka orchidea z ogromną ilością kwiatów, nie była w doniczce, tylko ścięta, dostałam ją od chłopaka (w rzeczywistości gość się do mnie bez powodu przestał odzywać po kilku spotkaniach nasz kontakt się urwał i do dziś nie wiem dlaczego tak się stało, bo zrobił to bez słowa wyjaśnienia), jak mi ją przekazał, to była tak piękna i duża, że z trudnością utrzymywała pion. przekazując ją, powiedział, że mnie przeprasza za wszystko i że zaprasza mnie na herbatę, żeby mógł się wytłumaczyć...

  i cóż mam myśleć po tym śnie? że zakochał się we mnie i dlatego zerwał kontakt?

 5. lilka (Gość) 22 stycznia 2011

  hmmm

  Śniło mi się, że widziałam mojego byłego chłopaka z jego obecną dziewczyną, siedzących na kanapie, była to jakaś impreza. Jego dziewczyna była bardzo szczęśliwa ubrana w złotą sukienkę mini z dużym dekoltem, lekko prześwitującą(brzmi tandetnie)ale ta sukienka była bardzo ładna, jak od Karla Lagerfelda ;) . On przejawiał mi się w tym śnie jakiś taki zagubiony, nie do końca pewien,czy jest szczęśliwy, ale wyraźnie widać było, że ze mną nie chce być. Ona była ogromnie szczęśliwa i spełniona. Ja i on nie widzieliśmy się, byłam w tym pomieszczeniu jakby niewidzialnym obserwatorem, który w duchowy sposób szukał z nim kontaktu i w myślach mój były chłopka dawał do zrozumienia ,że nie jest szczęśliwy ale lepiej być z tym kim jest niż ze mną.... Potem nagle śnił mi się kwiat- orchidea bardzo bujny w kolorze fuksji, zielony, liściasty i obsypany kwiatami. Kiedyś ktoś mi mówił, ze jeśli orchidea kwitnie nam w domu tzn , ze jest się kochanym. I we śnie okazało się, że ten obsypany kwiatami zdrowy i soczysty storczyk to też sen, ponieważ gdy obudziłam się w swoim śnie zobaczyłam, ze ten kwiat jest bardzo marny.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny