Sennik Orzeł - SennikOnline.pl

Sennik Orzeł

Nasze interpretacje snu orzeł sprawdzają się w 71%

Znaczenie snu orzeł

  9 10
 • Interpretacja:

  Orzeł - Śniący się władca przestworzy ma pozytywne znaczenie. Oznacza bowiem rozwój uczuć, wzniosłość myśli; często też symbolizuje zżerającą namiętność, która powszedni dzień zamienia w mękę. Złapanie orła to sukcesy, widok wysoko latającego ptaka to górnolotne plany, których spełnienie jest możliwe. Orzeł zamknięty w klatce zapowiada hańbę lub nieszczęście w rodzinie. Spadający na ziemię ostrzega przed, być może, dużym ryzykiem.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 68% Nie 32%

 • Interpretacja:

  Orła, widzieć: Lekka choroba.
  Orła, zestrzelić: Poniesiesz większą stratę.
  Orzeł, atakujący: Spotka cię wstyd i upokorzenie.
  Orzeł, biały: Otrzymasz spadek po nieznajomym.
  Orzeł, coś niosący: Spodziewaj się powiększenia rodziny.
  Orzeł, krążący: Nie szukaj dobra i szczęścia na obczyźnie.
  Orzeł, wznoszący się do góry: Zbierzesz owoce dobrej pracy.
  Orzeł, zagrażający ci: Siłą woli pokonasz trudności.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 75% Nie 25%

 • Interpretacja:

  bardzo śmiałe, szalone myśli i czyny mogą zakończyć się sukcesem, ale też kryją w sobie niebezpieczeństwo;  widzjeć żywego - zysk i korzyści;

  siedzącego lub stojącego - śmierć wielkich panów;

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 71% Nie 29%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Malawi (Gość) 24 sierpnia 2015

  orzeł

  Śnił mi się orzeł biało czarny, który najpierw siedział w gnieździe, nastepnie poderwał się do lotu, krążył nademną a później porwał moje dziecko i zrzucił je z wysoka. Dziecko próbowałam złapać ale krok przed spadającym dzieckiem nie mogłam się ruszyć. Dziecko spadło na ziemię ale na szczęscie nic mu się nie stało. Orzeł wrócił do swojego gniazda i mnie obserwował.

 2. ruda . (Gość) 8 grudnia 2012

  konie i inne .

  W moim śnie trzymałam dziecko na rękach , wyszłysmy na polane a tam stado różnych koni. Wcale nie bałam sie do nich podejsc , karmiłam je i wgl. Po chwili zobaczyłam wielkiego orła . Nic mi nie zrobił . Moglam go dotknac , nawet siadał mi na rekach. Dalej nie pamietam . Co to oznacza ?;*

 3. agrafka (Gość) 31 grudnia 2010

  o zwierzętach

  śniło mi się, że jestem orłem i płynę po wodzie chyba z moją rodziną(poza siostrą) nie jestem pewna czy to była rodzina oni byli też zwierzętami, ale nie potrafie określić czy kaczkami czy też orłami. nagle podleciała wrona, która zraniła 2 męskich osobników(wydawało mi się, że brata i ojca). następnie chciała zranić mnie ale ją złapałam i udusiłam pod wodą. Akurat podpływaliśmy do brzegu. trzecie zwierzę(pasowałoby że to mama, ale miałam uczucie, że to moja przyjaciółka) kazało mi już wyciągnąć wronę z wony z przekonaniem, że na pewno jest martwa. ja miałam uczucie, że żyje, wyciągnęłam i powiedziałam do niej, że wiem, że ona żyje. nagle przeistoczyliśmy się w ludzi, ale tylko ja i wrona(nie widziałam nigdy tego człowieka, nie rozpoznałam wrony) znaleźliśmy się w jakimś pomieszczeniu i zaczęliśmy walczyć(walka miała coś wspólnego z telefonami komórkowymi), na początku walki zostałam oszukana, ale w końcu i tak udało mi się wygrać.
  Proszę o pomoc w interpretacji :)

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny