Sennik Ospa (choroba) - SennikOnline.pl

Sennik Ospa (choroba)

Nasze interpretacje snu ospa (choroba) sprawdzają się w 25%

Znaczenie snu ospa (choroba)

  8 10
 • Interpretacja:

  Spotka Cię dobrodziejstwo; Mieć ją - bogactwo lub niespełnione marzenia lub kłopoty i waśnie rodzinne lub szykuj się na dawanie prezentów w Twoim własnym interesie; Inni - niespodziewana i groźna choroba w rodzinie; Szczepić się - spodziewaj się dobrodziejstw .

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 25% Nie 75%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Żancia (Gość) 28 lipca 2011

  Choroba

  Śniło mi się , że byłam u ginekologa. I ginekolog robił mi USG i wykrył u mnie raka na woreczku żółciowym i pobierali mi krew, aby sprawdzić jaki to jest i wyszło, że rak złośliwy i miałam przerzuty na piersi bo fioletowy sutek prawy miałam chodź to prawda bo od jakiegoś czasu mam fioletowe zabarwienie do połowy.. Dał mi skierowanie na chirurgie ja nie chciałam iść bo moja mama tam umarła a byłam przy śmierci.. Potem nie wiem jak to się stało że byłam w szpitalu i leżałam pod tą samą salą co moja mama w niej zmarła.. Przyszła do mnie Kamila moja siostrzenica na odwiedziny mówiła do mnie żebym usiadła a ja powiedziałam, że nie mam siły i mi pomogła usiąść i zaraz mnie się zapytała Żaneta dlaczego jesteś ciężka ? Ja po chwili się rozpłakałam i kazałam jej przekazać wszystkim moim siostrom, aby przyszły się ze mną pożegnać.

 2. Żaneta (Gość) 16 maja 2011

  Choroba kamienica

  W moim śnie byłam Ja moja siostra Krzyśka siostrzenica Kamila i zmarła moja Mama..
  W tym śnie było ze przyszła moja iostra ze swoją córką do nas i się moja mama jej pytała co mi jest że cały czas bolał Mnie brzuch z lewej strony mocno mnie uciskało i promieniowało na prawą stronę.. I się zapytała czy mogę mieć kamienie tak jak moja mama, chodż twarzy nie mogłam swojej zmarłej mamy zobaczyć bo to było tak za mgłą tylko co profila widziałam prawą stronę mamy.. Krzyśka odpowiedziała tak :
  A co ty mamo myślisz musicie iść do lekarza bo to może być dziedziczne. Zobacz Kamila cały czas ma z pęcherzem i w ogóle moja mama się przestraszyła i powiedziała, że lepij ze mną pójdzie do tego lekarza.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny