Sennik Ostryga - SennikOnline.pl

Sennik Ostryga

Znaczenie snu ostryga

  7 10
 • Interpretacja:

  Ostryga - Skrytość; ukryty skarb. Ostrygi mogą również symbolizować twardą zewnętrzną skorupę w relacjach z innymi. Ostrygi bez muszli oznaczają bezbronność.
  Powstawanie pereł przez drażnienie wnętrzności ostrygi może ostrzegać przed podrażnieniem we własnych trzewiach, na przykład żołądku lub jelitach.W mitach ostrygi wyobrażają łono i życiodajne siły Bogini Matki albo pierwiastka żeńskiego; dają życie czemuś niezwykle pięknemu i wartościowemu - perle. Są mieszkankami głębin, mają więc związki z nieświadomością szczególnie z „ukrytym skarbem", pogrzebanym pod świadomością na jawie.
  Ostrygi są uważane za afrodyzjak, mogą więc symbolizować seksualny powab lub seksualne pożądanie.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak Nie

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Vita (Gość) 23 kwietnia 2013

  djuNXlDkFaiLpXW

  Andrzeju! Nie znałem FoodPairing.com zamierzam poświęcić tej strione dłuższąa0chwilę jutro. Bardzo dziękuję za rekomendację.Wejnerczaka komentowaća0nie zamierzam. Znam jego stawki jeśli chodzi o talks engagement i nie jestem zdziwiony, że VinCE nie stać na takąa0imprezę Muszę przyznać, że ostatni akapit bardzo mnie zachęcił, by w przyszłym roku pojechać na południe samochodem. Przy okazji można zrobić zapasy :)

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny